Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
23 Mart 2017 Perşembe
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
Çorlu’ya taze kan
Çorlu’ya taze kan
Çorlu Özel İrmet Hastanesi için dün saat 15.00’da görkemli bir resmi açılış töreni düzenlendi.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 27.05.2016 20:47
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

KATILIM YOĞUN OLDU

Çorlu Özel İrmet Hastanesi açılış kokteyline Tekirdağ Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çorlu Belediye Başkan Vekili Serhat Çatalkaya, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çerkezköy Emniyet Müdürü Murat Ogan, Ergene Emniyet Müdürü Mustafa İzzet Ersoy, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çorlu TSO Başkanı Enis Sülün, ÇTSO Melis Başkanı Taha Ülker, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Koray Önsel, Çerkezköy Müftüsü Yusuf Tuna, Çorlu Müftü Vekili Mehmet Bican, Belediye Mecis Üyeleri, Çerkezköy ve Çorlu kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, MHP Tekirdağ eski Milletvekili Bülent Belen, sanayiciler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, doktorlar ve çok sayıda davetli katıldı.

 

TRAKYA’NIN KALBİNDE BİR SAĞLIK KOMPLEKSİ OLUŞTURACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan Özel İrmet Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Türker, “30 yıldır sağlık sektörünün içindeyiz. 21 yıldır Trakya’ya hizmet ediyoruz. 14 yıldır Çerkezköy’de hastane işletmeciliği yapıyoruz. Çerkezköy’deki hastanemiz 14 bin 500 metrekare kapalı alanı olan 149 yataklı tam donanımlı büyük bir hastanedir. Çerkezköy’de bölgeye ve dünyanın pek çok ülkesine başarılı bir şekilde sağlık hizmeti veriyoruz. Hastayı hep yakınımız gibi görüyoruz. Burada da aynı prensiple başarılı bir işletmecilik örneği göstererek, Çorlu halkına da aynı sağlık hizmetini vermeyi amaçlıyoruz. Çerkezköy’deki hastaneye kıyasla burası küçük bir bina olarak görülebilir. Ancak Çerkezköy’deki ilk hastanemiz hem kadro, hem de bina olarak bu hastanenin üçte biri kadardı. O küçük hastane Çerkezköy’de harikalar yarattı. Çorlu İrmet Hastanesi tam donanımlı bir hastanedir. İçinde kalp damar cerrahisi ve nükleer tıbba varana kadar pek çok branşı var. Ancak eskisinden farklı olarak artık burada plastik cerrahi, çoçuk cerrahisi ve psikiyatri gibi yeni branşlar da yer alacak. 34 hekim kadromuz var. Kadromuza yeni hekimler ekleniyor. Hedefimiz 2-3 yıl içerisinde burada daha büyük bir hastane binası inşa edip Trakya’nın kalbinde bir sağlık kompleksi oluşturmaktır. Biz Çorlu’ya taze kan getiriyoruz” dedi.

 

EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERECEKLERDİR

AK Partili Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Ömer Kılınç da yaptığı konuşmada “45 yıl önce Trakya’ya geldim ve 45 yıldır Çerkezköy’de ikamet ediyorum. Çerkezköy, Çorlu, Ergene benim için bir mahalle. İki genç arkadaşım Çerkezköy’de başladıkları başarılı hizmetlerini burada da en iyi şekilde sunacaktır. Trakya insanını tanımaktan son derece memnunum. Trakya insanı hoş görülü ve yardımseverdir. Burada hizmet verecek olan bu sağlık biriminin sahipleri can dostlarım Ahmet Türker ve İrfan Tombalak’ın bu güne kadar olduğu gibi aynı kararlılıkla en iyi şekilde hizmet vereceklerine inancım tamdır. Hayırlı olsun diyor ve bu yeni hastanenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de, “Bugün açılışı gerçekleşecek olan Çorlu Özel İrmet Hastanesi’nin Çolu’muza ve Ergene’ye en iyi hizmeti verecek olmasının mutluluğunu yaşıyor ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

EV SAHİBİ GİBİYİZ

Çorlu’da misafir olduklarını ancak İrfan Tombalak ve Ahmet Türker’in Çorlu’da kendilerine ev sahipliği yaptığını kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ise “Onların Çorlu’ya yaptığı bu sağlık yatırımından tüm bölge insanımız yararlanacaktır. Bu değerli arkadaşlarımız Çerkezköy’e çok önemli sağlık yatırımı yaptılar. Çerkezköy’de yaptıkları hizmeti aynı şekilde 15 yıl önceki sağlık anlayışı ve heyecanı ile Çorlu’da da devam ettireceklerdir. Çorlu Özel İrmet Hastanemizin tüm bölge halkına ve İrmet Hastenesi sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

YILLAR ÖNCE BİRLİKTE ÇALIŞTIK

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ise “Yıllar önce Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde birlikte çalıştık. Daha sonra ben İstanbul’a gittim. Bugün burada Bakırköy Belediye Başkanı olarak değil, çok değerli iki meslekteşımın mutlu günlerinde yanlarında olmak için hekim olarak geldim. Çerkezköy ve Çorlu’nun bende ayrı bir önemi var. Çerkezköy’de çok başarılı sağlık hizmetleri veren Ahmet Türker ve İrfan Tombalak arkadaşlarımın Çorlu’da da aynı kararlılık içinde hizmet vereceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Meslektaşlarıma hayırlı olsun diyorum” dedi.

 

ÇOK DA GÜZEL GERİ DÖNÜŞLER ALIYORUZ

Çorlu İrmet Hastanesi’nin sahiplerine ve bölge halkına hayırlı olmasını dileyerek konuşmasına başlayan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ise “İrmet Çerkezköy’de ve şehir dışında pek çok hastaya sağlık hizmeti veriyor. Çok da güzel geri dönüşler alıyoruz. Bunu da bugün burada sizlerle paylaşmak istedim. Çerkezköy bir girişimci kent olsun diyoruz. İşte bu gün bunun bir örmneğini burada görüyoruz. Bu tür girişimlerin devam edeceğini umuyoruz” dedi. Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak ise, “Böyle güzel bir hastaneyi Çorlu’ya kazandırdıkları için Ahmet Türker ve İrfan Tombalak’ı tebrik ediyorum. Bu hastaneden Ergene ilçemiz de hizmet alacaktır” dedi.

 

YATAK KAPASİTESİ İRMET’LE 950’YE ULAŞTI

Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç ise “Bugün güzel bir kurumun açılışında bulunuyoruz. Çorlu’daki hastanelerimizde İrmet Hastanesi ile birlikte yatak kapasitesi 950’ye ulaşmıştır. Bu da Türkiye ortalamasına göre çok iyi durumda olduğumuzu göstermektedir. Bölgeye yapılan her yatırım önemlidir. Özellikle sağlık hizmeti yatırımları daha önemlidir. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Törende son konuşmayı Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yaptı. Albayrak, “Bir doktor babası olarak bölgemize bir sağlık tesisi kazandırılmasından son derece mutluyum. Bu tür yatırımlar Tekirdağ için çok önemlidir. Bu yatırım Çorlu’ya ve tüm Tekirdağ’a hayırlı olsun” dedi. Albayrak’ın konuşmasının ardından Çorlu Müftü Vekili Mehmet Bican’ın duası eşliğinde açılış kurdelesi kesildi.

 

Haber / Seyit SÜREN

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Bu sefer de ekmek kasalarıyla girdiler
Polisin Evi Soyulsa Bakacak Polis Yok
Akay: Örnek Sokak projesi ile sokaktaki insan sirkülasyonu arttı
Kavşak düzenlemesi yapılacak
Çocuklar umursanmıyor mu?
10’uncu Okulun da Temeli Atıldı
Süper Lig’de zirvede iki takım kaldı
Bahar Temizliğine Start Verildi
Başkan Akay Yaşlıları Yemekte Ağırladı
Nerede hayat orada AFAD
  ANKET
Size göre Türkiye'nin başlıca sorunu nedir?
Terör
Anayasa
Başkanlık
İşsizlik
Ekonomi
  CERKEZKOY KONUSUYOR
Akay: Örnek Sokak projesi ile sokaktaki insan sirkülasyonu arttı

FABRİKALAR VE TERMİK SANTRALLERE DUR DEMEK
İnsan dolaşımı artıyor,kazanç artıyor.Hep aynı şey söylüyor yöneticiler. Devleti "Özel sektör" gibi yötetecekler.Para para para. Bölgemiz korkunç bir göç alıyor. Bir fabrikamızın 150 makinası çalışırken enerji için bir TERMİK SANTRAL gerekiyor. Göçü durdurmanın yolu YENİ FABRİKALARA DUR demek gerekiyor. Yaşanmaz bir kente dönüşüyoruz. Bir de CEK CAK la olmuyor işler. Açıkladığınız "PRESTİJ CADDESİ'ne" ne oldu ? Yol onarımları bile yapılamıyor.Tugay önü,Ambardere girişi delik-deşik. Seçimler yaklaşıyor.CEK CAK YAK-LA-ŞI-YOR
Kenan Çalışkan


Bu sefer de ekmek kasalarıyla girdiler

AYT
Kardeş başka bişeymi bulamadınız ekmek kasasıyla girdiniz işsizler
Ayt Winchester


Biz Gerginlikten Yana Değiliz

Adalet
AKP kurmayları tarafından 16 Nisan'dan sonra AİHM ile olan siyasi bağın sonlanacağı da açıklandı. Artık herkes kendi adaletini kendi sağlasın, demek mi istiyorlar?
T.KUTLU


o kadına birisi hatırlatsın
o kadına birisi hatırlatsın, böyle dükkan açıp özgürce bağırıp çağırabiliyorsa bu cumhuriyet sayesindedir. eğer cumhuriyet olmasaydı, bırak ticaret yapmayı, bırak bağırıp çağırmayı ağzını bile açmadan evinde kumalarıyla beraber oturup çocuk bakar , yemek ve temizlik yapardı. bu tip nankör kadınlara yazıklar olsun
vatandas


CHP Çerkezköy ‘Hayır’ı anlatıyor

ÇALIŞMANIN GEREĞİNİ YAPIN
Halk zaten kararını vermiş.HAYIR gözüküyor. Bu bir partinin zaferi olmayacak. Sonuçlar alınınca herkes soğukkanlı olmalı. Halk tercihini Demokratik Parlamenter düzenden yana kullanıyor.Aksini düşünmek bile istemiyoruz. Sizlere düşen daha çok partilinin halk oylaması için çalışması.2000 yakın üyesi olan partide daha çok aktif üye olması gerekir.
Kemal ECEVİT


Hayırlı Milliyetçiler neden ‘Hayır’ dediklerini açıkladı


Yokluğunda seni çok özlüyoruz Başbuğum. Dev ret Bahçeliye rağmen son nefesimize kadar emrindeyiz Başbuğum. Sonuna kadar HAYIR
turgay çiçekBiz Allah tarafından bir imtihandan geçiyoruz, ama biz davamızdan ve yolumuzdan asla vazgeçmeyeceğiz.." Alparslan TÜRKEŞ
turgay çiçekAlparslan Türkeş, bu ülkede Türklerin, Suriyelilerden sonra geldiğini görse sizce evet der miydi? Sanmıyorum. Ben MHP li ama Alparslan Türkeş gibi bir lideriniz olsa bugün MHP'liyim diye gurur duyardım. Kıvrak adamdan lider olmaz. Milliyetçi hiç olmaz.
turgay çiçekALLAH RAHMET ETSIN İYİKİ BUGÜNLERİMİZİ GÖRMEDİN BAŞBUĞUM
turgay çiçekBiz senden vaz geçtik bahçeli şarkı şiir artık sanatçılar değil sen söylesen yine dinlemem biz adamın adamı değil DAVAMIZIN adamiyiz yani ALPARSLAN TÜRKEŞ in BOZKURT lariyiz
turgay çiçekOnlar zaten bölünmek için uğraşıyor Evet diyen gariblerde daha güçlü olacağı yalanina inanıyor adam Kendine bir sor 15 yıldır aynı yalanı duymaktan bikmadii HAYIR
turgay çiçek


Doğan:CHP ve HDP şarlatanlığını herkes gördü

asıl şarlatan
asıl şarlatan kim biliyormusunuz ? hoca efendi diye gözyaşı döküp, hema da türkçe olimpiyatları düzenleyip orada "geri dön" diye ağlayıp, sonra hiç utanmadan çıkıp sağa sola sallayan sizin gibi insanlardır. milletvekilliğini zerre haketmediğiniz gibi, sizi seçen çerkezköye ve tekirdağa en ufak bir faydanız yok. burayı zehirleyecek, buradaki hayatı bitirecek termik santral projesine bile makam korkunuzdan ses çıkaramıyorsunuz.millet asgari ücret için didinirken, siz milyonları cebe indiriyorsunuz. halk için yapılacak faaliyetlere taş konuluyor, korkudan ses çıkarmıyorsunuz. hem ayıp, hem günahtır bu yaptıklarınız.
vatandasGeçmişte Feto ile bağlantısı olanlar nedense daha çok bagırıyor ilçe baskanından tut hepsinin sesi fazla çıkıyor.
Ali


FARKINDA MISINIZ ? SIRA TÜRKİYE'DE.
Ülkeyi uçurumun kenarına getirdiniz.Demokrasi ile yönetilen bir ülkede değişiklik maddelerini okuyun.Eğer tarihe biraz saygınız varsa HAYIR diyeceksiniz.Her şey ama herşey bir kişiye,onun kararlarına bağlı.Ucube diyeceksiniz heykeller yıkılacak,kitaplar yakılacak.Gazeteciler tutuklanacak.Gerekçe olmadan. Irak,Libya Suriye gibi paramparça olacağız bu gidişle.Farkındamısınız? BOP Eşbaşkanlığı bu ülkeleri kan gölüne çevirdi.Sıra İran ve Türkiye'de.Yarın çok geç olacak.
Kemal ECEVİTŞARLATANLARIN KİM OLDUĞU BELLİ DİN İMAM DEYİP TÜM SAHTEKARLIKLARI YAPAN SİZLERSİNİZ SİZLERE VERECEK BİR OYUM BİLE YOK. YILLARDIR EŞEK GİBİ ÇALIŞIP VERDİĞİM VERGİM VAR DEVLETE ONUDA HELAL ETMİYORUM.
ÇİÇEK ER


Bela
Bir sizin parti bir de MHP (seçmeni değil, partinin lideri) bu ülkenin başına musallat olmuş en büyük belasınız. Her tarafı imam hatip doldurdunuz. Okullarda bilim kalmadı. Meslek liselerinin bölümleri kapanmaya başladı. Bu insanlar aç kalınca da dua ile karın doyururlar artık.
T.KUTLU


TBMM'DE ANAYASA OYLAMASINDA BOŞ KAĞITLARA CHP Mİ İMZA ATTI????
Sn. Ayşe Doğan, o koltukları boş yere işgal eden sizlersiniz. Ayıptır, günahtır, yazıktır. Boş kağıtlara imza attınız. Açık oy kullanmak için sıraya girdiniz.. Tek adama yaranmak için elinizden gelini yaptınız.. Milletin gözü açıldı artık.. Ne oldu, ne değişti?? Düne kadar Fetö ile kol kola olan sizler değil miydiniz? CHP'liler o zaman Feto derken sizler Hoca efendi diyordunuz..Hasretlikten yanıp tutuşuyordunuz.. Suçsuz yere bu ülkenin şanlı ordusunun generallerini, subaylarını hapse attınız. Ölümlerine sebep oldunuz.. İlahi adalet elbet tecelli edecek.. Onların ahı ile beter olacaksınız.. Din ile bu halkı kandıranlar sizlersiniz. Eline kutsal kitabımızı alıp miting meydanlarında din tüccarlığını yapan CHP'lilerdi değil mi Ayşe Hanım. Atatürk'ün bize emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti devletine ilelebet sahip çıkacağız. Asıl hedefi ülkemizi bölmek olan bu anayasayı kabul etmiyoruz. Kanımızın son damlasına kadar HAYIR, HAYIR, HAYIR, HAYIR, HAYIR.HAYIR
Ali İsmail


kandır
şarlatanları herkes gördü.örgütle siz görüştünüz,kıdem tazminatına siz göz koydunuz,gss borçları sizin işiniz,çözüm süreci deyip örgüte zaman kazandırdınız,kucak kucağa olduğunuz fetö ile kanlı bıçaklı olunca kandırıldık dediniz.ya allah aşkına siz madem kandırılacak kadar safsınız niye o zaman ülke yönetmeye kalkıyorsunuz
samsunlu can


Çalmaya doymayan cezaevine gönderildi

YA HIRSIZIN YÜZÜNÜ SAKLIYON POLİSİN AÇIK NEDEN NASIL HABERCİLİK BU
POLİSİN YÜZÜNÜ SAKLAMAN GEREK YAZI MÜDÜRÜ
sevinç çoban


Siftah Başkan Akay’dan

HAYIRLI OLSUN BAŞKAN
Çerkezköy'de yaşayanlar şunu görüyor.İşler ağır aksak yürüyor. Kısa bir yol çalışması bile bitirilemiyor. Birde kentin altyapı deşikliğinden söz ediliyor.Asbest borular.10 yılda başlamaz.20 yılda bitmez.Her sorun Büyükşehir'e yükleniyor.Büyükşehir otobüsü bile Öztrak caddesinde sıkıştı kaldı.Sokaklar çift sıra parkyeri.Araçlar geçemiyor.Adım adım ilerliyor.Tek yönlü yoldan bahseden siz,uygulamaya geçemeyen yine siz.Belli ki Çerkezköy'ü kaybettiniz.Deniyor ki daha garanti olan TEKİRDAĞ'a aday olacaksınız.Haydi HAYIRLISI.
Kenan Çalışkan


Destek olsa şampiyonluk gelebilirdi

Artık Yeter
Dinamiksporun yıllardır yaptığı başarıyı lütfen birileri görsün.Haberinizde okuduk hep aynı velilerin desteği neden acaba başka insanlar örnek; belediye yada sanayi kuruluşları bu insanlara destek olmaz.Bu insanların Çerkezköy'e neler kazandırdığının az farkında olsalar yıllardır onlarca gençimizi kahve internet köşelerinden kötü alışkanlıklardan kurtardılar kendi vakitlerinden işlerimden evlerinden vakit harcayıp imkansızlıklar içinde her yıl bıkmadan bu gençlere emek verdiler.
Öğretmen


  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
G.O.P. Mahallesi, Barbaros Caddesi, Kamburoğlu Sokak No: 10 Çerkezköy - TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 - 725 26 10 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya