Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
18 Ocak 2017 Çarşamba
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
Emlakçılar kahvaltıda bir araya geldi
Emlakçılar kahvaltıda bir araya geldi
Kapaklı Emlakçılar Derneği, üyelerine yönelik kahvaltı programı düzenledi. Yeni yıl öncesinde emlakçıları bir araya getiren Dernek Başkanı Kemal Özel yaptığı konuşmada, “Kapaklı ticaretine her zaman artı katan ve kalkınmasında lider olan gayrimenkul sektörünün temsilcileri, 2016 yılında yaşadığımız olumsuzluklar sektörel alanda en çok bizleri etkiledi. Temennim de 2017 yılında bu tür sıkıntıların yaşanmadığı daha güzel bir yılın bizleri beklemesidir.” dedi.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 27.12.2016 21:23
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

 

Kapaklı Şanlıurfa Restaurant’ta dün saat 10.00’da düzenlenen kahvaltı programına Kapaklı Emlakçılar Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Kapaklı da faaliyet gösteren emlakçılar da katıldı. Katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel, “Ülke olarak birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan bu günlerde bizleri kırmayarak programımıza katıldığınız için hepinize teşekküre ediyorum” diye konuştu.

 

GÜZEL BİR YILIN BİZLERİ BEKLEMESİNİ UMUT EDİYORUM

 

Son günlerde yaşanan terör olaylarına da değinen Özel, “Elim terör olaylarında hayatını kaybeden emniyet personeline ve askerimize Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar diliyorum. Kapaklı ticaretine her zaman artı katan ve kalkınmasında lider olan gayrimenkul sektörünün temsilcileri, 2016 yılında yaşadığımız olumsuzluklar sektörel alanda en çok bizleri etkiledi. Çünkü yatırım aracının en kuvvetlisi en belirgini toprak, daire ve konuttur. Temennim de 2017 yılında bu tür sıkıntıların yaşanmadığı daha güzel bir yılın bizleri beklemesidir.” dedi.

 

ZAMANINDA İŞLER YAPMANIZI SAĞLADIK

 

Dernek Başkanı Kemal Özel konuşmasının devamında ise, “Dernek olarak bizler kurulduğumuz yıldan bu yana amacımız emlakçıların sıkıntılarına bir nebze yardımcı olmak ve meslektaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları en aza indirmektir, bunun da başında tapu dairesi bizim ilk adresimizdir. Tapu dairesi Kapaklı ilçe olduktan sonra faaliyetine ilçemizde başlamış olup ilk yıllarda eksik personel ile bizlerin işlerini yapmışlar ve personel eksikliğinden dolayı da zamanında işlem yapamamışlardır. Bizler dernek yöneticileri olarak Kaymakamlık, Ak Parti İl Başkanlığı ve Edirne Bölge Müdürlüğü ile yaptığımız ziyaret ve görüşmeler sonucunda bugün Kapaklı Tapu Müdürlüğündeki personel artırımını gerçekleştirerek sizlerin daha çabuk ve zamanında işler yapmanızı sağladık.” ifadelerine yer verdi.

 

TAPU MÜDÜRLÜĞÜ 15 PERSONELİ İLE AKTİF ÇALIŞIYOR

 

İşlerinde saatin ve dakikanın çok önemli olduğunun altını çizen Özel, “Bizim işimiz, müşterilerimizin en kısa sürede tapusunu alması, rahat ve huzurlu bir şekilde emlakçısına güveni açısından çok önemlidir. Şuan itibariyle Kapaklı Tapu Müdürlüğü 15 personeliyle aktif ve çalışkan yapıya sahip olmuştur. 2016 yılında da en son geçen haftaki görüşmem 15 bin 500 yevmiye ile yılı kapatacak olmasıdır. Ama bizlere düşen sadece satış değil, emlakçılar olarak kiralamalara da önem vermeliyiz. Çünkü şehirleşmelerde en önemli unsurların başında kiralamalar gelmektedir. Vatandaşlar tercih ettiği bölgeye direk alış için gelmeyebilir.” diye konuştu.

 

İLERLEYEN GÜNLERDE SÜRPRİZİMİZ OLACAK

 

En büyük sıkıntılarının vergiye tabi olmayan kişilerle yaptıkları mücadele olduğunu ifade eden Kemal Özel, “Biz birlik ve beraberlikle bunu da aşacağımızı düşünüyorum. Yakın zamanda bu tarz bir çalışmamız olacak ve çok ses getirecek. Ayrıca sizlere ilerleyen günlerde de bir sürprizimiz olacak. Hepinize çok teşekkür eder, 2017 yılında başarılar ve bol ticaretle dolu bir yıl geçirmenizi dilerim” dedi.

 

ÜYELERE HEDİYE TAKDİM ETTİLER

 

Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel’in konuşmasını bitirmesinin ardından yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kahvaltı programına katılan üyelere Türk bayrağı ve derneğin logosunun yer aldığı flama hediye edildi. Hediye takdiminin ardından Trakya Üçgeni Emlak işletmecisi İshak Şukla tarafından Kemal Özel’e dernek logolu porselen hediye edildi.

 

Haber / Emrah ÇOĞALAN 

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Sorumsuzlukta sınır tanımıyoruz
‘Nefes alan herkesin karşı çıkması lazım’
12 Türkiye birincisi Gülerçin Koleji’nden çıktı
Yeminli Mali Müşavirlik bürosu açtı
YGS öncesi uyarı geldi
ÇOSB’den iddialı yatırımlar
Akay, termik santralin zararlarını anlatacak
  ANKET
Size göre Türkiye'nin başlıca sorunu nedir?
Terör
Anayasa
Başkanlık
İşsizlik
Ekonomi
  CERKEZKOY KONUSUYOR
ÇOSB’den iddialı yatırımlar

Termik santral
Termik santraller; 1)Oksijeni tüketir, karbondioksit üretir,(teknoloji ile çözülemez bir ilim yasasıdır) 2)Kanserojen gazlar ortaya çıkarır (bunun teknoloji ile önlenmesi mümkün değildir), 3)Nüfusu yoğun,katma değeri yüksek bölgelere inşa edilmezler, 4)İnşa edildiği bölgelerde bilinçli nüfusun göç etmesine neden olurlar. OSB yetkililerinin yakın bölgelerine termik santral yapılmasını destekleyici sözler sarf etmesi kendi bindiği dalı kesmekten başka birşey değildir. Kalifiye eleman istihdam etmeleri mümkün olmaz.
hasan


Akay, termik santralin zararlarını anlatacak

Termik
Vahap AKAY bu konuda haklı. Çerkezköy'ün geleceğini bitiriyorlar.
Tarık Kutlu


Sorumsuzlukta sınır tanımıyoruz

HATA
Sürücüler hatalı fakat belediye de artık bir çözüm bulsun buna. Bazı noktaları açık otopark olarak belirlersin. Ciddi bir park sorunu var. Vatandaş da biraz daha düşünceli olsun. Yol ortasına araba bırakanlar var.
t.kutlu


?
sorumsuzluğu yapan şu resimdeki öküz ee niy "tanımıyoruz.." diy herkesi konuya dahil ediyorsunuz? siz şahsen tanımıyorsanız başkasını niye ahil ediyorsunuz? böyle manşetmi olur? siz gazetecisiniz psikolog değil toplum adına çoğul konuşmayın gördüğünüzü yazın. Amerika avrupa olsa birilerinin gücüne gider nasıl beni dahil edip böyle bir manşet atarsınız der burası Türkiye kafalar rahat, mok atın 1 tane öküz yüzünden bütün vatandaşa ! çöpçülere gelince eski çöpçüleri arıyoruz, eski çöpçüler daha temizdi bunlar baştan savma çalışıyor.
ihsan


Öğe Termik Santrale yeşil ışık yaktı

santral
akp iktidara geldikten bu yana kesilen biçilen yeşil alanın haddi hesabı yok. sosyal medyada da görüyoruz güney sahillerinde çıkan yangınlar sonrası, kelleşen alanlara birden bire dikilen villaları, 3. köprü ve havaalanı yapacaz iye kesilen ormanları, doldurulan su havzalarını..rize de sit alanının dibinde akan dereye akp li meclis üyesinin yaptığı villa bile oralarda manşet olmuştu dünya harikası vadilerin dibine 5-7 katlı dikilen gecekondumsu yapıları gidip görebilirsiniz, o yemyeşil yerlerde hertaraf çöp içinde. kısacası maksat para kazanmak olduğunda yeşil meşil umurlarında olmuyor. çerkezköy gibi kömürü bulunmayan bir yere santral yapıp kömürü de taa bilmem nereden kamyonla taşımanın getireceği nakliye rantı varken kimse vatandaşı dinlemez parası olan bastırır.kömür santrali denen şey kömür madenine yakın bir yerde yapılır ki en azından yakıtı hemen dibinden alıp yaksın, bunlar yüzlerce km uzağa yapıyor kamyonla taşıyacaksın diye. kömür yakınca yeşillik olur diyen ve buna inanan varsa vallahada gülerim, çerkezköye oğalgaz bağlanmadan önce sokağa çıkıp nefes alamıyorduk heryer duman içindeydi, şimdi bile tek tük apartmanların bacsından çıkan kokuya dayanamıyoruz, bumu çevreci? güldürmeyin insanı, kömür bu kömür, kömür karbondur karbon yanınca çevreci atık bırakmaz!
Hasansayın öğe bu topraklarda doğdun,bu topraklarda ekmeğini kazandın, nasıl olurda zararlı olduğunu bile bile yok cevreci diyerek bu santrali şirin göstermeye çalışırsın anlamadım.çerkezköy e ne faydası olacak zaten fabrikalar işçi bulamıyor.BU DOĞUP,BÜYÜDÜĞÜN VE EKMEĞİNİ YEDİĞİN ÇERKEZKÖYE İHANETTİR.Kimse kusura bakmasın çerkezköyümüze zararı olacak BU TERMİK SANTRALİ BİLE BİLE SAVUNANA OY YOK
hüseyino kömürün yıkanması,bacasından çıkan partürler,havanın pislenmesi, DAHA SAYALIM MI?.PEKİ AVRUPA NİYE YASAKLIYOR.BU SANTRAL YANLIZCA,ÇERKEZKÖYÜN DEĞİL İSTANBUL,KIRKLARELİ,TEKİRDAĞ A bile zararı olacak.alerji ve astım hastası olarak kesinlikle karşıyım.BU YAŞAM HAKKIMIZIN ALINMASIDIR.Cinayet bu
hüseyinEee.. öyle emir gelmiştir. Bildiğiniz üzere üşünceleri olmayan sadece emirlere itaat eden kişilerden oluşur. Ülke umurlarında değil ki Çerkezköy' ü düşünecekler.
selim


Termik e hayır
Termik santral istemiyoruz, nükleer yapılsın Çerkezköy'e. Hem elektrik kesildi diye ağlarsınız, dışarıdan elektrik alıyoruz diye sızlanırsınız. Hem de enerji santraline hayır dersiniz. Tarık Kutlu, inşallah senin evinin bahçesine kurulur termik santral. Yozgat'a yapılsın diyorsun ya. Bu mantıkta birinin dediği lafa göre iş mi yapılır. Yozgat takiler insan değil mi
Osman Kadiroglu


Termik
Şu AKP nedense çevreci olan hiçbir şeyi korumuyor, kollamıyor. İşte bu yüzden bu adamlara oy verilmez. Enerji lazım ama Trakya'nın anasını ağlattınız! Gidin Yozgat'a filan yapın.
Tarık Kutlu


alay eder gibi.
Havayı temizleyen mentollü bacalı termik santral kuracağız derler. (gülmeyin)
hasan


Trakyada termik santrale hayır
Çerkezköy termik santrale hayır
turgay çiçek


4 proje için start veriliyor

..
Kızılpınar sürekli bazı troll ler tarafından gündeme getiriliyor. Birde amerikanvari oy verdik oy diyen oy istemeye gelirsiniz diyen gırla.. öncelikle kızılpınardan bu belediyenin aldığı oy neki? adamlar yinede oraya yatırım yapıyor sırf cadde ışıklandırması için 170 bin lira hava parası ödediler, kızılpınarın 40 tane icrasıyla kaç trilyonluk borcuyla uğraştılar... Yollar da altyapı oranında yapılır, suyu kanalizasyonu doğalgazı kısacası zırnık kadar altyapısı olmayan yerlere yol beklemek saçmalıktır. 10 sene size yol yapmamışlar sesiniz çıkmamış belediye başkanı seçildiği gece daha mazbatasını almadan bu gazetede adamın biri kızılpınarın yolunu niye yapmadınız chp zihniyeti falan diye yorumlar yazıyordu yani ciddiyetten uzak saçma talepleriniz var. Şehrin göbeği için yapılan projeleri kıskanmayın, zamanı gelince yetki kimdeyse yapar.
Vatandaş


bu adamın reklam haricinde başka bir işi yok sadece kaldırım köşelerinde reklam yaparsınız öyle kızılpınar'ın içine bir bakın..
Cerkezköyü siz yönetiyorsunuz tamamda bu kızılpınarı kim yönetiyor acaba ..Bu kadarmı ilgisiz bırakılır bir mahalle...yazık oldu verdiğimiz oylara.
yavuz kara


Oy istemeye geldimi coşuyorlar
Ilgisiz kaliyor kizilpinar Dogru duzgun sokak lambalari bile yanmiyor inin mezarlik tarafina adam kesseler kimsenin ruhu dumaz yollar derseniz oyle
yavuz kara


  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
G.O.P. Mahallesi, Barbaros Caddesi, Kamburoğlu Sokak No: 10 Çerkezköy - TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 - 725 26 10 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya