Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
18 Ocak 2017 Çarşamba
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
Kılıçdaroğlu kılıcı çekti
Kılıçdaroğlu kılıcı çekti
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine katılmak üzere dün Tekirdağ’a geldi. Kılıçdaroğlu,  törende yaptığı konuşmasında, ‘’Önümüzdeki günlerde yani Pazartesinden itibaren parlamentoyu izleyin, Cumhuriyet Halk Partisinin Türkiye’yi korumak için, demokrasiyi korumak için, insan haklarını korumak için, kadın- erkek eşitliğini sağlamak için, demokratik laik sosyal bir hukuk devletini savunmak için verdiğimiz mücadeleye tanık olacaksınız. O mücadeleyi yapacağız. Sizin için, ülkemiz için, bayrağımız için, çocuklarımız için ve bu ülkeyi bize emanet eden Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları için yapacağız.’ ifadelerine yer verdi.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 05.01.2017 20:57
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

Süleymanpaşa Atatürk Spor Salonu’nda dün saat 13:00’da başlayan Toplu Açılış ve Temel Atma törenine Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ milletvekilleri Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve diğer ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

BU ÜLKEDE METRONUN TEMELİNİ ATAN PARTİ CUMHURİYET HALK PARTİSİDİR

 

Toplu Açılış ve Temel Atma töreninde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, terör saldırılarından anayasa değişiklik tartışmalarına kadar pek çok konuda açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, ‘’ Tekirdağ’dayız ve Belediye Başkanlarımızın başarılarını hep birlikte izledik. Hep şunu söylerlerdi, ‘Yerel yönetimleri CHP’liler bilmez’ . Herkes şunu çok iyi bilsin, bu ülkede metronun temelini atan parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Herkes şunu çok iyi bilsin, Ankara ve İstanbul’da havlu atıp metro yatırımlarını yapamadığı için, Ulaştırma Bakanlığının ben yapacağım dediği yatırımları Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri gerçekleştirememiştir. Ama bizim İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız metro yatırımlarını kendi parasıyla yapmıştır. İstanbul’un üçte bir fiyatına yapmıştır. ‘’ dedi.

 

TEKİRDAĞ’DA ASGARİ ÜCRET NET EN AZ 2 BİN LİRA

 

Asgari ücretle ilgili de açıklamalarda bulunan CHP lideri, ‘’Seçimlerde söyledik, ‘Asgari ücret net bin 500 lira’ olacak dedik. ‘Yapamazsınız’ dediler sonra kopya çektiler, ‘Bin 300 lira yapacağız’ dediler. Bakın, Tekirdağ’da asgari ücret net en az 2 bin lira. Bizim bütün belediyelerimizde doğu, batı, güney, kuzey bütün belediyelerimizde asgari ücret net en az bin 500 liradır ve dolayısıyla verdiğimiz sözü sonuna kadar tuttuk. Onlar verdikleri sözü tutmadılar, tutamazlar da. Çünkü Türkiye’yi yönetemiyorlar, yönetme kapasitelerini kaybettiler.’’dedi.

 

İZİN VERMEYECEĞİZ

 

Konuşmasına anayasa değişiklik tartışmalarına yer vererek devam eden Kılıçdaroğlu, ‘’Diyorlar ki, propaganda yapıyorlar, ‘Başkanlık gelirse her şey düzelir’. İki yıldır fiili başkanlık var, iki yılda ne düzeldi? Terör mü azaldı? Hayır. Türk lirası değer mi kazandı? Hayır. Ekonomi güllük gülistanlık mı? Hayır. İşsizlik mi azaldı? Hayır. Şunu unutmayın değerli arkadaşlarım, her darbe sonrası darbeciler hukuk değişikliği yaparak, yani anayasayı değiştirerek kendi geleceklerini güvence altına alırlar. Anayasa değişikliğiyle Cumhurbaşkanına 15 Anayasa Mahkemesi üyesinin 12’sini atama yetkisi veriliyor. 15 üyeden 12’sini Cumhurbaşkanı atayacak. 17 – 25 Aralık olayı gündeme geldiğinde kendi atadığı hakimlerin önüne çıkacak. O hakimler ki Erdoğan’ın önünde el pençe divan duran hakimler. Buna izin verecek miyiz? İzin verecek miyiz? Elbette izin vermeyeceğiz. Elbette direneceğiz. Elbette mücadele edeceğiz.’’ dedi.

 

CEPLERİNİ DOLDURDULAR TÜRKİYE’Yİ TERÖR BATAĞINA ÇEVİRDİLER

 

Türkiye’nin bir terör batağı içinde olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, ‘’2002’yi düşünün, terör örgütünün başı yakalanmış getirilmiş ve İmralı’ya hapsedilmişti, terör bitmişti. 15 yılda Türkiye terör batağının içinde. Her vatandaşıma soruyorum, kime oy verirse versin bu ülkede yaşıyorsa elini vicdanına koyacak ve şu sorunun cevabını arayacak: 15 yılda ne oldu da Türkiye bir terör batağına saplandı? Ve 15 yıldır bu ülkeyi kim yönetiyor, hangi siyasi parti yönetiyor? Ceplerini doldurdular Türkiye’yi terör batağına çevirdiler. Bunun hesabını sormak zorundayız. Bunun hesabını sormadığımız takdirde Türkiye’yi aydınlığa ulaştıramayız. Ne olduğunu biliyoruz, neleri yaptıklarını da biliyoruz. Eskiden bir PKK terörü vardı, şimdi FETÖ terörü çıktı, şimdi IŞİD terörü çıktı, şimdi El Nusra terörü çıktı. Kim Türkiye’yi bu terör bataklığının içine soktu? Bunu her vatandaşımın kendi vicdanına sorması lazım.’’ dedi.

 

ŞEHİTLER BİZİM ŞEHİDİMİZDİR, ŞEHİTLER ARASINDA AYRIM OLMAZ

 

Kılıçdaroğlu, ‘’Ve daha acısı Sevgili Tekirdağlılar, şehitlerimiz arasında ayrım yaptılar.’’ dediği konuşmasında, ‘’15 Temmuz şehitleri ayrı, diğer şehitler ayrı. Bunu söylediğim zaman “Doğru söylemiyorsunuz” diyorlardı. Rakam rakam, madde madde önlerine koyduk. Şimdi sesleri çıkmıyor. Buradan sesleniyorum, Sayın Binali Yıldırım’a sesleniyorum, Başbakanlık koltuğunda oturuyorsun, şehitler arasında ayrım olmaz. Şehitler bizim şehidimizdir. Şehitler bu ülkenin şehitleridir. Şehidin 15 Temmuz’u, 25 Temmuz’u olmaz. Dağda PKK’ya karşı eksi 35 derecede mücadele edip şehit düşen de bizim şehidimizdir, 15 Temmuz’da darbeye karşı direnen şehidimiz de bizim şehidimizdir. Şehitler arasında ayrım olmaz.’’ ifadelerine yer verdi.

 

Haber / Şaban KARDEŞ

Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
Hasan :)
Madxde bağımlısı dedim sana doğrudur, madde bağımlısı değilsen senin durumun kritik demektir çünkü böyle saçmalıkları bir madde koklamadan söyleyeen kişinin psikolojisi acınacak durumdadır. Gelelim ssk geyiklerine. alışmışsınız dü ne kadar cemaatin yayın organları olan gazetelerin yazdığı palavraları ezberlemeye, bu yayın organları fetöden kapatıldı o yazıları yazanlar fetöden tutuklandı zindanlara atıldı ammaaa gel görki bunların iddialarını öyle inanarak benimseyerek sahiplenmişsinizki fetöcüler bile sizin kadfar savunamıyor.Behey gerizeklaı! 20 sene önce ssk müdürü adam tamam dediğin gibi yapmış olsun, ne alaka bu gün? 15 senedir kim yönetiyor devleti?nasıda inanarak uydurarak ciddi ciddi söylüyorsun sen bu saçmalıkları palavraları? salak emekli yakının varmı? al götür hastaneye, muayene paralarını emekli maaşlarından kesiyorlar, ilaç paralarını hastane katkı paylarını eczanede senden tahsil ediyorlar sıra numarası almak için bile randevu alıyorsun, hastaneye gidip iyileşebilen yok bi daha bi daha bi daha gidiyorsun her gidişte katkı payı ödüyorsun 15 senedir sağlığı getirdiğiniz nokta bu işte! pkklileri halay çeke çeke karşıladınız dedim adamın cevabı kılıçdaroüğlu ssk yi yönetti oldu sonrada bonzai deyince gücüne gidiyor kafa yokki vatandaşta, yani ben en azından bi bahane bulmaya çalışıyorum vatandaş gelmiş yok ben onları kullanmadanda saçmalarım mealinde yazıyor. SSk kar eden bir kurum değildir ticaret teşekkülü değildir vatandaşın sosyal güvenliğini sağlar bunuda hatırlatmış olalım öyle memleketin yollarını, köprülerini, havalimanlarını, limanlarını, fabrikalarını, arazilerini satıp para kazanmaya alışan o paralarıda hopp diye kaybeden kafalara sosyal güvenlik kurumunun vatandaşın sosyal güvenliğini sağlayan kurum olduğunu kar edemeyeceğini dünyada böyle birşey olmadığını alatamazsın adam bakkal zannedip niye kar etmedi zarar etti diyor iyimi! devlet kurumu lan ora, nasıl kar edecek devlet kurumu? koca ülkeyi batırdınız dolar uçtu 800 milyar dolar borcumuz var dolar 1 kuruş artınca kaç trilyon borcumuz artıyor biliyormusun? sen bonzai falan kullanmadan bu kafayla geziyorsan bence tersini yap bonzaiyide iç tineride kokla sana kafayı böyle ittire ittire çalıştıracak birşeyler lazım. seçimde de 20 milyon oy aldınız ülke nüfusu 78 milyon! akıllım 58 milyon insan size oy vermedi. 55 milyon seçmenin sadece 20 milyonundan oy aldınız! 35 milyon insan sizi istemedi. kime neyin dersini veriyorsunuz? içiyorsunuz falan dediğin insanlar fetö teröristtir dediğinde bitsin bu hasret gel feto hoca derdiniz.. şimdi feto terörist diyorsunuz! yaşadığınız topluma sizin saygı göstermeniz lazım toplumun çoğunluğu seçmenin çoğunluğu sizi istemiyor !!!!
08.01.2017 16:14
ilhan Hasan zavallısına...
Hey zavallının önde gideni bana aklın sıra madde bağımlısı falan gibi birşeyler demişsin çok şükür şimdiye kadar ne o saydığın şeyleri nede o sizin içince kendinizi modern ve laik sandığınız içki ve türevlerini ağzıma sürmedim.O çok savunduğun ileri zekalı liderin o zamanlar ssk nın başındaydı ve o günkü genel sağlık durumunu rahmetli savaş ay ın bir programı var bi izlede gör bide şimdiki hastanelerin durumunu birazcık vicdanın varsa mukayese et ama nerde sizde o vicdan size böyle hizmetler yaramaz.Anlayamadığınız nokta şu bu milletin sizin gibi düşünmeyen çok büyük bir bölümü herşeyin farkında ve her seçimde size gereken dersi veriyor ama sizde bunu anlayacak kapasite nerde birazcık yaşadığınız toplumun genel değerlerine saygılı olun anlamaya çalışın size kimin hizmet etdiğini.
07.01.2017 20:48
Hasan zavallılar
ilhan rumuzu ile saçma sapan birşeyler yazan kişinin yorumlarını hayretle okudum. Esrar bonzai eroin tiner ve benzeri her türlü bilumum kafa yapıcı maddeyi kullanıp öyle yazmış arkadaş. Bir insan yoksa böyle saçma sapan yorum yazamaz. 2002 de kılıçdaroğlu adını kimse bilmiyordu bile suçu adama atana kadar yaşadığınız ülkeyi azıcık tanıyın! adam mecliste gerekeni yapacağız diyor yazılanı adam gibi okuyun. şehit cenazelerini dilinize alana kadar pkk şehitliklerinin mezarlıklarının açılmasına nasıl izin verdiniz onu anlatın, tbmm yi hdp li meclis başkanı yönettiyor düne kadar apoyla mutabakatta olan, osloda görüşen, davul zurnayla dağdan terörist indiren evlendirip belediyelerde devlet dairelerinde işe sokan kimlerdi? şehit cenazesinde durmaktan bahsediyorsunuzda şehit yakını sesini yükseltti şikayet etti veryansın etti diye dava açtıran kimler? git kokladığın şeyi daha fazla kokla boonzaiyi biraz daha fazla kokla belki ters tepki yapar!!
07.01.2017 13:15
ilhan Şimdi bu beyinsize kuş beyinli desem kuşlara hakaret olur...
Hiçbir zaman ülkesinin ve milletinin arkasında durmamış bu zavallı aklı sıra bulanık suda balık tutacak.Eğer adamsan ülkenin bulunduğu bu zor durumda bütün siyasi görüşlerini bir kenara bırakarak devletine ve milletine sahip çık öyle her şeye istemezük deyip karşı çıkma.Zaten sizin anlamadığınız nokta şu diyorki 2002 de ülkede terör yoktu şimdi niye böyle.Adamda ileri görüş yokki anlasın kardeşim zaten 2002 de bu ülke bitmişti sayenizde ne terörü olacak adamlar istedikleri gibi at koşturuyorlardı ülkemizde faizler yüksek adam gibi bir hükümet yok yabancıların karşısında el pençe divan durursan tabiki olmaz terör.Tayyip erdoğan ve ekibi ülkeyi uçurumun kenarından çekti çıkardı ne zaman bu ülke düzlüğe çıksa hemen ya darbe yaptılar ya terörü destekleyip bu ülkeyi durdurmaya çalıştılar.Sizde halen adamların ekmeğine yağ sürüp yok laiklik yok şu yok bu diyonuz bir defada şu milletin değerlerine saygı gösterin yok nerde halen ortalığı karıştırma derdindesiniz.Yani aklı sıra birilerini tehdit ediyo pazartesiden sonra meclisi karıştıracaz diye zaten sizin bu millet ve devlet diye bir derdiniz yok bunu biliyoruzda kime çalışıyorsunuz bide bunu açıklayında tam olsun emir nerden geldi delikanlı gibi birde bunu açıkla ama nerde sizde o delikanlılık...
06.01.2017 11:05
t.kutlu Sorumlu
Şehit cenazesine giden vekiller ne yazık ki yuhalanıyor. Durum böyle oldukça da adam gitmiyor. Önce iki haber izleyin, öyle yorum yapın. Ülkeyi kim yönetiyorsa sorumluluk da ondadır
06.01.2017 10:36
Hasan ?
Tolga.. palavra demişsin pardon ne palavrası atacak adam? hdp yi meclise alan, köşklerde ağırlayan anayasa taslağı hazırlatan mutabakat yapan kim? sizler balık hafızalı olmasanız pkk liler için açılan şehitlik(!) lere kimlerin izin verdiğini, kaç pkk li cenazesine hangi akp li vekillerin taziyeye gittiğini de söylerdiniz. hdp liler mecliste oturuyor tbmm yi yönetiyor yahu buna izin veren kim? yok cezaevinde ziyaret etmişmiş, falan boş işler bunlar meclise alıp anayasa hazırlattınız adamlara, tbmm yi adamlar yönetiyor sen cezaevi diyorsun! kılıçdaroğlunun hatası çok oda doğru esasında adam Türkiye koşullarında Her kesime iyi görüneyim derken saçmalıyor bazen de yahu bu ülkede kürt sorunu vardır diyen apoyla anlaşmaya çalışan hükümet dururken adama niye yükleniyorsunuz? adam anca konuşuyor, ne oy sayısı yeterli ne birşeyi adam bir partinin genel başkanı ama o partinin yaptığı yapacağı birşeyde yok ülkeyi tek parti yönetiyor kafanızı çalıştırın artık ülkeyi başkası yönetiyor suçu başkasında arıyorsunuz.
06.01.2017 09:40
tolga
artık palavralarına alıştık sayın kılıçtaroğlu şehit bizim şehit diyorsun cenazelerine bile gidemiyorsun artık pkk cenezanelerine gidin siz milletvekilleriniz gidiyorya hani hdp nin milletvekillerini ziyaret ediyorsunuzya
06.01.2017 09:11
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Sorumsuzlukta sınır tanımıyoruz
‘Nefes alan herkesin karşı çıkması lazım’
12 Türkiye birincisi Gülerçin Koleji’nden çıktı
Yeminli Mali Müşavirlik bürosu açtı
YGS öncesi uyarı geldi
Plaket ve hediye takdim ettiler
Son gün 28 Şubat
ÇOSB’den iddialı yatırımlar
Akay, termik santralin zararlarını anlatacak
Aziz Özkan emekliye ayrıldı
  ANKET
Size göre Türkiye'nin başlıca sorunu nedir?
Terör
Anayasa
Başkanlık
İşsizlik
Ekonomi
  CERKEZKOY KONUSUYOR
ÇOSB’den iddialı yatırımlar

Termik santral
Termik santraller; 1)Oksijeni tüketir, karbondioksit üretir,(teknoloji ile çözülemez bir ilim yasasıdır) 2)Kanserojen gazlar ortaya çıkarır (bunun teknoloji ile önlenmesi mümkün değildir), 3)Nüfusu yoğun,katma değeri yüksek bölgelere inşa edilmezler, 4)İnşa edildiği bölgelerde bilinçli nüfusun göç etmesine neden olurlar. OSB yetkililerinin yakın bölgelerine termik santral yapılmasını destekleyici sözler sarf etmesi kendi bindiği dalı kesmekten başka birşey değildir. Kalifiye eleman istihdam etmeleri mümkün olmaz.
hasan


Akay, termik santralin zararlarını anlatacak

Termik
Vahap AKAY bu konuda haklı. Çerkezköy'ün geleceğini bitiriyorlar.
Tarık Kutlu


Sorumsuzlukta sınır tanımıyoruz

HATA
Sürücüler hatalı fakat belediye de artık bir çözüm bulsun buna. Bazı noktaları açık otopark olarak belirlersin. Ciddi bir park sorunu var. Vatandaş da biraz daha düşünceli olsun. Yol ortasına araba bırakanlar var.
t.kutlu


?
sorumsuzluğu yapan şu resimdeki öküz ee niy "tanımıyoruz.." diy herkesi konuya dahil ediyorsunuz? siz şahsen tanımıyorsanız başkasını niye ahil ediyorsunuz? böyle manşetmi olur? siz gazetecisiniz psikolog değil toplum adına çoğul konuşmayın gördüğünüzü yazın. Amerika avrupa olsa birilerinin gücüne gider nasıl beni dahil edip böyle bir manşet atarsınız der burası Türkiye kafalar rahat, mok atın 1 tane öküz yüzünden bütün vatandaşa ! çöpçülere gelince eski çöpçüleri arıyoruz, eski çöpçüler daha temizdi bunlar baştan savma çalışıyor.
ihsan


Öğe Termik Santrale yeşil ışık yaktı

santral
akp iktidara geldikten bu yana kesilen biçilen yeşil alanın haddi hesabı yok. sosyal medyada da görüyoruz güney sahillerinde çıkan yangınlar sonrası, kelleşen alanlara birden bire dikilen villaları, 3. köprü ve havaalanı yapacaz iye kesilen ormanları, doldurulan su havzalarını..rize de sit alanının dibinde akan dereye akp li meclis üyesinin yaptığı villa bile oralarda manşet olmuştu dünya harikası vadilerin dibine 5-7 katlı dikilen gecekondumsu yapıları gidip görebilirsiniz, o yemyeşil yerlerde hertaraf çöp içinde. kısacası maksat para kazanmak olduğunda yeşil meşil umurlarında olmuyor. çerkezköy gibi kömürü bulunmayan bir yere santral yapıp kömürü de taa bilmem nereden kamyonla taşımanın getireceği nakliye rantı varken kimse vatandaşı dinlemez parası olan bastırır.kömür santrali denen şey kömür madenine yakın bir yerde yapılır ki en azından yakıtı hemen dibinden alıp yaksın, bunlar yüzlerce km uzağa yapıyor kamyonla taşıyacaksın diye. kömür yakınca yeşillik olur diyen ve buna inanan varsa vallahada gülerim, çerkezköye oğalgaz bağlanmadan önce sokağa çıkıp nefes alamıyorduk heryer duman içindeydi, şimdi bile tek tük apartmanların bacsından çıkan kokuya dayanamıyoruz, bumu çevreci? güldürmeyin insanı, kömür bu kömür, kömür karbondur karbon yanınca çevreci atık bırakmaz!
Hasansayın öğe bu topraklarda doğdun,bu topraklarda ekmeğini kazandın, nasıl olurda zararlı olduğunu bile bile yok cevreci diyerek bu santrali şirin göstermeye çalışırsın anlamadım.çerkezköy e ne faydası olacak zaten fabrikalar işçi bulamıyor.BU DOĞUP,BÜYÜDÜĞÜN VE EKMEĞİNİ YEDİĞİN ÇERKEZKÖYE İHANETTİR.Kimse kusura bakmasın çerkezköyümüze zararı olacak BU TERMİK SANTRALİ BİLE BİLE SAVUNANA OY YOK
hüseyino kömürün yıkanması,bacasından çıkan partürler,havanın pislenmesi, DAHA SAYALIM MI?.PEKİ AVRUPA NİYE YASAKLIYOR.BU SANTRAL YANLIZCA,ÇERKEZKÖYÜN DEĞİL İSTANBUL,KIRKLARELİ,TEKİRDAĞ A bile zararı olacak.alerji ve astım hastası olarak kesinlikle karşıyım.BU YAŞAM HAKKIMIZIN ALINMASIDIR.Cinayet bu
hüseyinEee.. öyle emir gelmiştir. Bildiğiniz üzere üşünceleri olmayan sadece emirlere itaat eden kişilerden oluşur. Ülke umurlarında değil ki Çerkezköy' ü düşünecekler.
selim


Termik e hayır
Termik santral istemiyoruz, nükleer yapılsın Çerkezköy'e. Hem elektrik kesildi diye ağlarsınız, dışarıdan elektrik alıyoruz diye sızlanırsınız. Hem de enerji santraline hayır dersiniz. Tarık Kutlu, inşallah senin evinin bahçesine kurulur termik santral. Yozgat'a yapılsın diyorsun ya. Bu mantıkta birinin dediği lafa göre iş mi yapılır. Yozgat takiler insan değil mi
Osman Kadiroglu


Termik
Şu AKP nedense çevreci olan hiçbir şeyi korumuyor, kollamıyor. İşte bu yüzden bu adamlara oy verilmez. Enerji lazım ama Trakya'nın anasını ağlattınız! Gidin Yozgat'a filan yapın.
Tarık Kutlu


alay eder gibi.
Havayı temizleyen mentollü bacalı termik santral kuracağız derler. (gülmeyin)
hasan


Trakyada termik santrale hayır
Çerkezköy termik santrale hayır
turgay çiçek


4 proje için start veriliyor

..
Kızılpınar sürekli bazı troll ler tarafından gündeme getiriliyor. Birde amerikanvari oy verdik oy diyen oy istemeye gelirsiniz diyen gırla.. öncelikle kızılpınardan bu belediyenin aldığı oy neki? adamlar yinede oraya yatırım yapıyor sırf cadde ışıklandırması için 170 bin lira hava parası ödediler, kızılpınarın 40 tane icrasıyla kaç trilyonluk borcuyla uğraştılar... Yollar da altyapı oranında yapılır, suyu kanalizasyonu doğalgazı kısacası zırnık kadar altyapısı olmayan yerlere yol beklemek saçmalıktır. 10 sene size yol yapmamışlar sesiniz çıkmamış belediye başkanı seçildiği gece daha mazbatasını almadan bu gazetede adamın biri kızılpınarın yolunu niye yapmadınız chp zihniyeti falan diye yorumlar yazıyordu yani ciddiyetten uzak saçma talepleriniz var. Şehrin göbeği için yapılan projeleri kıskanmayın, zamanı gelince yetki kimdeyse yapar.
Vatandaş


bu adamın reklam haricinde başka bir işi yok sadece kaldırım köşelerinde reklam yaparsınız öyle kızılpınar'ın içine bir bakın..
Cerkezköyü siz yönetiyorsunuz tamamda bu kızılpınarı kim yönetiyor acaba ..Bu kadarmı ilgisiz bırakılır bir mahalle...yazık oldu verdiğimiz oylara.
yavuz kara


Oy istemeye geldimi coşuyorlar
Ilgisiz kaliyor kizilpinar Dogru duzgun sokak lambalari bile yanmiyor inin mezarlik tarafina adam kesseler kimsenin ruhu dumaz yollar derseniz oyle
yavuz kara


  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
G.O.P. Mahallesi, Barbaros Caddesi, Kamburoğlu Sokak No: 10 Çerkezköy - TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 - 725 26 10 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya