Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
25 Temmuz 2021 Pazar
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
Kapaklı’yı AK Parti saflarına kazandıracağız
Kapaklı’yı AK Parti saflarına kazandıracağız
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, yerel gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Yaklaşan seçimlerde Kapaklı Belediye Başkan aday adaylığı sürecinin nasıl işleyeceği, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu’nun Başkanlık görevinden alınması ve Kapaklı’nın ilçe edilmesine yönelik değerlendirmelerde bulunan İlçe Başkanı Demirbağ “Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve İlçe Teşkilatımızla birlikte ilçe olması için yoğun mesai sarf ettiğimiz Kapaklı’yı AK Parti saflarına kazandıracağız. Bazı konutlarına su dahi veremeyen bir belediyecilik anlayışının İlçelikle bağdaşmayacağını Kapaklıda oturan vatandaşlarımın dikkatine sunuyorum” dedi.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 24.03.2013 16:49
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

 Çerkezköy Haber - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, yerel gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.

 

HERKES EŞİT MESAFEDEDİR

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde parti üyelerinin Kapaklı İlçesinde Belediye Başkanlığı aday adaylığı yarışı içerinde olabileceğini ancak, teşkilatın bu kişilere aynı mesafede bulunduğunu ifade etti. Demirbağ “Yerel seçimlere yaklaşık bir yıl gibi bir zaman kalmasına rağmen, her siyasi partide olduğu gibi bizim partimizde de aday adaylığı yarışı başlamış bulunmaktadır. Her biri diğerinden değerli gönüldaşlarımızın bu samimi talepleri, temayül yoklamaları, anketler ve yönetim kurulumuzun değerlendirmeleri sonucunda karara bağlanacaktır. Genel merkezin nihai kararında bu üç faktör etkili olacaktır” dedi.
 

KAPAKLI AK PARTİ’NİN OLACAK

Kapaklı Belediyesi’nin AK Parti saflarına katılacağını iddia eden Demirbağ “Kapaklı’nın ilçe edilmesinde Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve teşkilatımız olağanüstü bir gayret sarf etmiştir. Talebimizi Başbakan’a ilettiğimizde sağ olsun olumlu karşılayarak Kapaklı’ya ilçe olma unvanını vermiştir. Şimdi Kapaklı Halkımızdan bunun sandığa yansımalarını bekliyoruz. Belde iken İlçe olmanın nimetlerinden orada oturan insanlarımız layıkıyla faydalanacaklardır. Biz gerek teşkilat gerekse parti olarak yapılması gerekeni yaptık” dedi.
 

BELDE KALMAMALIDIR

Kapaklı Belediyesi’nin, Kapaklı’da oturan halka, gerektiği gibi hizmet edemediğini ileri süren Demirbağ “Nüfusu 70 binlerde olan bir belediyenin hizmetleri hiç de görünen manzara gibi olmamalıydı. Kapaklı’da bulunan birçok konutta henüz içme suyu bulunmuyor. Bu şekilde bir yönetimin devam etmesi halinde Kapaklı belde görünümünden kurulamaz. Zira altyapıya dair kayda değer çalışmalar yapılabilmiş de değil. Kapaklı’nın modern bir ilçe görünümüne kavuşabilmesi ancak AK Parti misyonunu üstlenmiş olan bir başkan tarafından sağlanabilir. Yoksa Kapaklı’nın ilçe olması tabeladan öteye geçmemiş olur” ifadelerini kullandı.
 

DERELER ISLAH EDİLECEK

Kapaklı’dan geçen derelerin ıslahı konusunda da değerlendirmelerde bulunan Demirbağ “Orada yaşayan insanlarımızın sıkıntılarını biliyoruz. Hem Çerkezköy’de hem de Kapaklı’da dereler konusunda hükümet tarafından kapsamlı çalışmalara başlanacak. Biz bunu sadece Çerkezköy ya da Kapaklı Derelerinin ıslahı şeklinde değil de Ergene’nin ıslahı şeklinde değerlendiriyoruz.  Başbakanımızın bu konu hakkında bir talimatı bulunmaktadır. 3 milyar TL ödenek tahsisi edilmiştir. Bu çalışma uzun zaman alacaktır. Bu nedenle Çerkezköy ya da Kapaklı’nın ilk etapta derelerinin ıslahı söz konusu olmayabilir” diye konuştu.
 

ORDU’YA SAĞLIK VE BAŞARILAR

Demirbağ, Mustafa Ordu’nun görevden alınmasına ilişkin yorumda da bulundu. Demirbağ “Mustafa Ordu’nun görevden alınması elbette ki parti içi bir konudur. Ne var ki Ordu’nun görevden alınması pek de doğru olmamıştır. Ordu’nun yapmış olduğu açıklamalar ve bizim beyanatlarımız nedeni ile kendilerini kırmış olabiliriz. Ben kendisine hakkımı helal ediyorum. Kendisine bundan sonraki hayatında sağlık ve başarılar diliyorum” dedi.
 

Haber Merkezi

 
Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
ben işte ne hizmeti
tarafsız diye yorum yapan zat çerkezköye akparti ne hizmet yaptı ki kapaklı ondan aşağı kaldı söylermisiniz öztrak caddesi 15 yıldır aynı atatürk caddesinide her sene yap boz yapıyorlar
26.03.2013 09:37
sosyal demokrat
Demirbağ sizin kapaklı üzerinde ne hesabınız olduğunu anlayamıyorum.İlk önce 15 ay hizmet almamasını sağladınız sonra ilçe olmaması için sayın ali ertemle birlikte çalıştınız.Şimdi belediyeyi alacağız diyorsunuz.Ne söyledikleriniz doğru ne yaptıklarınız.
25.03.2013 23:57
kozan irfan
ben çe irfan mandallyı akp aday gösteremes çünkü cesası var onun yerine en güzel m çetin çünkü enasından temizbiri
25.03.2013 22:24
Erol Cansever BAŞKAN BELLİ!
Çerkezköy yerle bir olurken AKPARTİ'nin zamanında hazırlık yapmamış olmasını Çerkezköylülerden daha iyi gören birileri varsa onlar da Kapaklılılardır.Hiç uğraşmayın, İrfan MANDALI yine başkan!
25.03.2013 21:36
tarafsız halkın içinden
irfan mandalı bu gün ak partili olsaydı bu işler başına gelirmiydi önce bunu bi düşünmek lazım. Ayrıca 15 ay halkın seçtiği bir iradeyi görevden yoksun bırakıyorsunuz , ve sürekli gelişen ve büyüyen bir kapaklı için hizmet bekliyorsun. irfan mandalı kapaklının menfaatleri doğrultusunda kesinlikle iktidar partisine katılmalıdır. Kendisinin de basında okuduğum kadarıyla beyanatları bu şekilde. Yerel ile Genel seçimleri halk olarak önce ayırt etmek lazım. İrfan Mandalının hizmetlerinden halk zaten memnunsa parti gözetmeksizin yine oyunu ondan yana kullanacaktır. Fakat Şuda bir gerçektir ki iktidar partisinin olduğunu belediye yönetimlerinde bürokrasi her zaman daha hızlı yürümektedir. saygılar
25.03.2013 16:44
trakyalı trakyalı
irfan mandalı nerden girerse girsin yine kazanacaktır. Ak parti irfan mandalıyı alarak çok mantıklı bir iş yapar ve kapaklıyı da kazanır. Almazlarsa bence bu riski göze almaya bile gelmez.
25.03.2013 16:35
solcu
sn Mandalı akp ye geçmek ister tabi ama ılk hedefi kendini yedigi 8yıl hapis cezasından kurtarmak sonra adaylık için anca düşünür
25.03.2013 15:49
yurttaş
cesaretin varsa kapaklıdan başkan adayı olsana,Alaattin efendi...
25.03.2013 15:43
kadir oy yok...
sayın demirbağ, bütün oylarını ak partiye vermiş bir seçmen olarak bu sefer size oy vermeyeceğim. ama yerelde. genelde yine oyum ak partinindir. yerelde oyum size yok çünkü ak parti ilçe teşkilatı zenginler kulubü oldu. bende fakir olarak yokum diyorm.
25.03.2013 13:38
eyüp yılmaz bu ameliyat tutmaz
Çerkezköy merkezde seçim tehlikede olduğu için, ak parti oylarının fazla olduğu kızılpınar ve veliköy çerkezköye bağlandı. CHP kendi içinde uğraşmaktan adam gibi bir aday çıkaramazsa ki öyle duruyor belediye değişmez.kapaklı da ise durum biraz karışık.mandalı-ak parti arasında bir pazarlık olmuştur diye düşünüyorum.
25.03.2013 11:59
anadolu
bu saatten sonra mandalı ak partiye değil hangi partiye geçerse geçsin kazanamaz ak partiye geçse sosyal demokratlar kızdığı için oy vermez ak partinin tapanı zaten hiç istemiyor oy vermez sanayici zaten kızgın, ha bazı mütahitler isteyebilir belediye binasının olduğu yere bak yazık ya ,sayın demirbağ yalnız kapaklıdaki bu ilçe başkanıyla biraz zorlanırsınız sizi halk seviyor kapaklıdaki için aynı şeyi söyleyemeyeceğim
25.03.2013 11:15
bahçeli evler
üç beş kılavyeşör çıkmış mandalıyı savunuyor siz değilmiydiniz kentsel dönüşümde bundan başkan olmaz diyen gerçi başkanınızda anladı seçimi kazanamıyacağını o yüzden ak partinin peşinden koşuyor adamlar olmaz diyor o hale ilçe olunca gececeğim diyor kapaklının başkanıda bir açıklama yapmıyor gerçi kapaklının ak parti ilçe başkanınıda halk sevmiyor buna rağmen ancak mandalının dışında iyi bir aday çıkarsa kapaklıyı silme götürür seçimlerde oyu burda yazan kılevyeşörler değil halk verecek ç.köylele kapaklıyı nasıl aynı değere koyarsın bir yollara bak kapaklı köy
25.03.2013 10:13
tuhaf
ya sayın başkan sizdeki bu kapaklı sevdasını anlamış deilimmm.unutmayınız ki kapaklı artık sizden bağımsız bir ilçe kendi kendine yetebilir bunu kabullenin artık kısacası bu pastadan kendinize de pay çıkarmaya çalışmayınız
25.03.2013 09:09
kapaklılı havanı alırsın
Sayın başkan çok haklısınız geç kaldınız hatta kapaklı için seçimleri erkene alın ve hatta ilçe başkanınız ve ve belediye başkanızım her ikisininde muhakkak hemşeriniz olması lazım yoksa başka türlü seçim de kazanılmaz.Yeter be kardeşim sanane kapaklıdan ya sen çerkezköye bak çerkezköyü ne yaptınızda kapaklıda ne yapacaksınız .
25.03.2013 08:13
kapaklılı
inşallah 2009 seçimlerindeki hatayı yapmassınız başkan ,birde şunu belirtmek isterim her geçen gün partide küskünler çoğalıyor bunu bilesiniz
25.03.2013 01:25
demet zaman yaklasio
hey gidi başladılar kapaklı hakkında konusmaya :) konusun bakalım , atın çamuru , sayın demirbağ bu baskan 6 ay tutuklu olmak üzere 9 ayda görev verilmemek üzere 15 ay yoksun kaldı halkından. teşkilatı bitmiş bir parti ve sadece hizmet konusturmaya çalışan bir başkan . Bu halk yemez bunları..
25.03.2013 00:07
trakyalı trakyalı
irfan mandalı yine en büyük başkan adayıdır Kapaklının bunu bil ve ondan sonra kapaklı belediyesi ve irfan mandalı hakkında konus derim sayın demirbağ.
25.03.2013 00:03
can vatandaş
yav bir ilçe oldu kapaklı bunu kendine mal etmeyen insan kalmadı. irfan baskan hiç bişi yapmadı size göre dimi? sayın demirbağ bence verdiğin beyanatlar tutarsız ve çelişkili. Kapaklı belediyesine gelmeden önce arkadasların dediği gibi önce çerkezköy belediyesine bak ama bakamazsın çünkü ak partili sizin partinizin belediyesi haklısın..
25.03.2013 00:01
türkbey türkbey
yav kapaklının derelerine laf edeceğine sen önce çerkezköy derelerinin haline bak kaç yıldır sular içinde bıraktınız çerkezköyü kalkmıs bir de kapaklının derelerinde bahsediyorsun. Önce çuvaldızı kendine batır. irfan mandalı yine kazanacaktır tahminimce ..
24.03.2013 23:58
aytekin halktan biri
sen sabaha kadar konuşşsan boş demirbağ. Sayın irfan mandalı sağ oldukça siz zor görürsünüz kapaklı belediyesini. Siz akıllı davranın da kendisini bir an önce ak parti safhalarına katın. yoksa yine kazanamicaksınız..
24.03.2013 23:57
sedat vatandas
Sayın demirbağ sen önce kendi ilçene yani çerkezköy ve yönetine bak ondan sonra kalk kapaklı hakkında konuş. Çerkezköy belediyesi ne yaptı bu güne kadar da kalmıs kapaklı belediyesine laf ediyorsun sen kimsin? seçim korkusu sardı sizi sanırım yine en büyük aday irfan mandalı başladınız çamur atmaya şimdiden..
24.03.2013 23:55
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Kontrolden çıkan araç yan yattı
Kaldırımları işgal eden 'çekçek'ler toplandı
15 bin TL’lik malzemeleri çalarak kayıplara karıştılar
Yazı ve Çiftçi ailelerinin mutlu günü
İl Başkanı Özcan’dan anlamlı sürpriz
Tatilin son günü araç yoğunluğu oluştu
6 ayda 377 bin 623 hasta girişi yapıldı
TBMM Başkanı Şentop’tan Tekirdağ çıkarması
Ümitler Türkiye şampiyonasına iddialı hazırlanıyorlar
Şarköy'de yanan 2 katlı ev kullanılamaz hale geldi
  ANKET
Covid - 19 pandemisinin ülkemizde son zamanlarda yayılmasında birinci dereceden sorumlu sizce kimdir?
Gerekli önlemleri zamanında almayan yetkililer
Tedbirlere uymayan vatandaşlar
Her ikisi de
  CERKEZKOY KONUSUYOR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya