Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
16 Mayıs 2021 Pazar
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
AK Partili gençlerden öğrencilere bayram hediyesi
AK Partili gençlerden öğrencilere bayram hediyesi
AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Çerkezköy, Kızılpınar ve Veliköy’de bulunan 17 okul ve yurtları gezip ihtiyaç sahibi bin öğrenciye hediye paketi verdi.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 25.04.2013 19:25
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

 BAŞKANLAR DA EŞLİK ETTİ

Dün sabah saatlerinden itibaren okullarda ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtımlar yapan AK Parti Gençlik Kolları üyelerine Mevlana İlköğretim Okulu’nda Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli de eşlik etti.

 

“BU PROJENİN HER ZAMAN ARKASINDA OLDUM”

 

AK Parti İlçe Gençlik Kollarının yapmış olduğu etkinliği desteklediğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem “Bu bir yardım değil sadece öğrencilere hediyedir. Gençlerimiz ihtiyaç sahibi çocuklarımıza sahip çıkarak bunu bilinçli bir şekilde hayata geçirdiler. Gençlerimiz siyasi faaliyet dışında sosyal işler yaparak güzel bir projeye imza attıklarını ispatlamışlardır. Bu projede emeği geçen gençlerimize ve partililerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi. Belediye Başkanı olarak bu projenin her zaman arkasında olduğunu söyleyen Ertem, “Belediye Başkanı Ali Ertem olarak siyasi amaç gütmeden sosyal amaçlı yapılan projelere her zaman destek olmuşumdur. Diğer siyasi partilerin de yapacakları sosyal projelerin parti gözetmeksizin arkasında olacağım. Okulların idarecileri bu projenin yapım aşamasında büyük efor harcadılar. Kendilerine yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

“BOYUNDAN KİLOSUNA KADAR TESPİT ETTİLER”

 

Gençleri yaptıkları projeden dolayı teşekkür eden AK Parti İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ da “Gençlik Kollarımız okul idarecileri ile istişare içine girip ihtiyaç sahibi öğrencilerin boyundan, kilosuna kadar tüm özelliklerini tespit ettiler. Daha sonra ise pantolon, tişört, sweatshirt, çorap’ın bulunduğu hediye kutusunu çocuklarımıza isim isim teslim ettiler. Siyasi görüş yapmadan ihtiyaç sahibi çocuklarımız ile bir bütün oluşturduk. Yapılan projede yer alan bütün gençlik kolları kademesindeki arkadaşlara teşekkür ediyorum”  dedi.

“BİN ÖĞRENCİYE TESLİM EDECEĞİZ”
Hediye dağıtımında konuşan AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli ise “AK Partili gençler olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çerkezköy, Veliköy ve Kızılpınar’da bulunan 17 okul ve belli başlı öğrenci yurtlarını gezip buralarda bulunan bin ihtiyaç sahibi kardeşimizi tespit edip, onlara bayram hediyesi olarak bin kişilik kıyafet hazırladık” ifadesini kullandı.

 

“HALKIMIZ İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ”

 

Faaliyetin bir yardım faaliyeti ya da programı olmadığını, tamamıyla bir hediye programı olduğunu söyleyen Danyeli “2071 gençliğinin bugünden itibaren onure edilmesi 2023 gençliğinin görev ve vazife alanı içerisindedir. AK Gençlik Çerkezköy, bugüne kadar diğer partilerin hayal bile edemediği bir çok faaliyeti, gerçekleştirdi. Ekibimle birlikte bunun onurunu yaşıyoruz. Diğer partiler gibi resmi törenleri, ellerine aldıkları 20 boyama kitabıyla şov aracı haline getirmek bizlere yakışmaz. Gençlerimiz Çerkezköy ve beldelerinde yaşayan halkımız için durmadan çalışıyor. Haftanın bir günü devlet hastanelerindeki hastalar ziyaret ediliyor, ne evde bakım hizmeti gören yatalak hastalarımızı, ne de engele takılan vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz” dedi. 

 

“PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK”

 

“Halkın zor gününde yanında olmayanlar, seçimlerde fotoğraf çektirirken yine halkı seçim malzemesi olarak kullanıyorlar” diyen Danyeli, halkın bunları hafızasından çıkarmayacağını ifade ederek “Hesap olarak da 8 ay önce neredeydiniz de bugün evimize geldiniz sorusunu yöneltecektir. Diyarbakır programımızdan sonra bir söz vermiştik, Çerkezköy'de benzer bir projenin yapılacağını aktarmıştık, işte bugün verdiğimiz sözde durup, diğer bir mükellefiyetimizi de yerine getirmiş oluyoruz” diye konuştu.

 

BİR ARTI OLARAK GÖRMÜYORUZ

 

Yaptıklarını bir artı olarak görmediklerini söyleyen Danyeli “Çünkü bizler vatandaşımıza hizmet için bu mevkilerdeyiz. Yapılan hiç bir yardımı veyahut vatandaşımızın hayatını kolaylaştırıcı fiilide kendimizden bilmeyiz. Bizler bu davada birer vesileyiz, birer gayret neferiyiz. Allah tüm ekibimden gayretlerinden dolayı razı ololsun dedi.

MUTLULUKLARI GÖZLERİNDEN OKUNDU
Konuşmaların ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Danyeli ve gençlik kolları üyeleri Mevlana İlköğretim Okulu’nda bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye paketlerini teslim etti. Hediyeleri alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, partililer günün anısına öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Haber / Faik Onur KAYA

 
Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
celalettin macit ellemeyin
değerli yorumcular olay baştan aşağı yüzsüzlük ten ibaret,söylenecek çok şey var,fakat bir konuda bu arkadaşları mazur görün,bunlar çıplak gözle yardıma muhtaç hale getirdikleri insanların gözlerinin içine bakamaz lar ancak koyu camlı gözlük le olur işleri gözlükleri ni ellemeyin.
27.04.2013 10:51
ERDAL REKLAM
Reklam için yapılmış bir olay paketlerin üzerinde ne yazıyor? Müslümanlıkta sağ elin verdiğini sol el görmemeli diye bir kural vardır bunu unuttunuz galiba?
26.04.2013 21:46
ERDAL HARÇLIK
1000 öğrenciden bahsediyorsunuz,bu 1000 öğrenciyi giydirmek o kadar kolay değildir.Bu kıyafetlerin parası nereden geliyor? Babanız çok mu zengin?Harçlıklarınızdan mı biriktirdiniz? Dağıtın dağıtın sonrada BAŞKAN çıksın kredi için meclisten onay istesin, açıklama isteyincede bu işler böyle yürüyor desin. ne güzel açıklama çok tatmin oldu çerkezköy halkı....
26.04.2013 21:38
emekçi.. ....
ALLAH SİZİ BİLGİĞİ GİBİ YAPSIN BUMU SİZİN YARDIM ANLAYIŞIZ REKLAMLA YARDIMMI OLUR YAZIK YAZIK.....
26.04.2013 19:16
Osman SORULAR... SORULAR... SORULAR...
1. si =18 yaşını doldurmamış gençlere hemde okullarına ve yurtlarına gidip üzerlerinde siyasi bir partinin amblemi ve adı olan torbalarda hediye dağıtmak yasal mı ? Bu memleketin savcıları hakimleri neredeler ? Ne iş yaparlar ? 2. si = Öğrencilere yardım yapılarak onların yaraları sarılmak istendiyse eğer bu neden gazetelere haber yapılarak oluyor. Ha oy için siyasi propaganda malzemesi yapılarak öğrencilere bu yardımlar yapıldıysa eğer o milli eğitim yöneticilerine savcılara hakimlere ve o parti yöneticilerine ( ki özellikle o gözlüklü gezenlere) sormak istiyorum. okullarda eğitim öğretim devam ederken siyasi propaganda yapmak ne kadar doğrudur ? 3. sü = Bu çocukların boy kilo herşeylerinin hesaplandığı fakat bu yardımları hediyeleri alırken, utanacaklarının sıkılacaklarının göz ardı edilmesi neden hesaplanmadı.
26.04.2013 11:36
İhtiyaç Sahibi Başlık.
10 senedir ülkeyi yönetip ekonomi süper borç bitti deyip hala ihtiyaç sahibi binlerce aile bulabiliyorsunuz. Gerçekten çok başarılısınız.
26.04.2013 10:52
Eğitmen RAybanlı çocuk
Gözünde rayban gözlükle garibanlara, ihtiyaç sahiplerine yardım edilmez. Her zaman dini sömürürsünüz ama bir elin verdiğini öbür el görmesini bilmezsiniz. O çocukları gazete önüne çıkarır reklam yaparsınız devletin parasıyla hava atarsınız çalım satarsınız. Ama devran döner sizin gibi dini sömüren entel müslümanlar haktan ve kuldan gerekli cezayı çekersiniz. Bir çift laf ta sisze hey gazeteciler siz tarafsız olmak hakkedini yanında olmalısınız ki yanlışlar düzelsin şu Ali Ertem tayfasına diyemediniz mi çocukları reklam etemeyilim diye size de yazık.
26.04.2013 10:03
öğretmen
Serbest kıyafetiniz yerin dibine batsın....şu görüntü sizi rahatsız etmiyor mu?Sanki Afrikalı çocuklar..Ayrıca siyasi partiler ne zamandan beri okullara yardım yapıyor?Chp liler yada mhp liler gitseydi müdür hakkında soruşturma açılırdı...Ne dersin sayın çok tarafsız ilçe milli eğitim müdürü?....
26.04.2013 09:40
vatandaş Ve siyasette...
Ve siyasette son nokta. Şimdi ilkokul çocuklarımı hedef? Acıyorum sizlere...
26.04.2013 08:06
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Meclis üyesi ve iki muhtar kumar masasında yakalandı
  ANKET
Covid - 19 pandemisinin ülkemizde son zamanlarda yayılmasında birinci dereceden sorumlu sizce kimdir?
Gerekli önlemleri zamanında almayan yetkililer
Tedbirlere uymayan vatandaşlar
Her ikisi de
  CERKEZKOY KONUSUYOR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya