Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
06 Mayıs 2021 Perşembe
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
“Erdoğan’ı yedirtmeyeceğiz”
“Erdoğan’ı yedirtmeyeceğiz”
Çerkezköy AK Parti Teşkilatı, aylık danışma toplantısını yaptı. Toplantıya Tekirdağ Milletvekili Ziyaettin Akbulut ve Belediye Başkanı Ali Ertem de katıldı. Toplantının basına açık bölümlerinde özellikle Gezi Parkı protestoları değerlendirildi. AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaettin Akbulut, protestoların, Türkiye’de mevcut istikrarı sabote etmek amacıyla, dış ve iç güçler tarafından tertip edildiğini iddia etti. Milletvekili Akbulut, “Tayyip Erdoğan, çözüm sürecini başlatmakla, baldıran zehri içmiştir. Biz Tayyip Erdoğan’ı kimseye yedirtmeyeceğiz.” dedi.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 09.06.2013 17:17
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto

 Çerkezköy Haber - Çerkezköy AK Parti teşkilatı tarafından danışma toplantısı yapıldı. Toplantıda, genel meselelerin yanı sıra yerel konular da görüşüldü.


PARTİLİLER BULUŞTU
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda önceki gün saat 21.00’da yapılan toplantıya, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan İnce, Kapaklı, Çerkezköy, Karaağaç, Kızılpınar teşkilatı üyeleri katıldı.

HUZURU BOZMAYA YÖNELİK
Toplantının açılış konuşmasını, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ yaptı. Gezi Parkı pretostolarının, Türkiye’nin huzurunu bozmaya yönelik eylemler olduğunu iddia eden Demirbağ, “Birkaç ağacı bahane ederek ülkemizin huzurunu bozmaya çalışanlar, AK Parti iktidarı döneminde 2 milyon 700 bin ağacın dikildiğini görmek istemeyenlerdir.  Birilerinin kışkırtmaları sonucunda yaşanmış olan tatsız olaylara karşı gayet mutedil davranmak zorundayız. Türkiye hızlı bir şekilde kabuk değiştirmektedir. İçeride ve dışarıda ülkemizin hızla gelişmesini hazmedemeyenler, Gezi Parkını bahane ederek olayların başlamasına neden oldular.” diye konuştu.

ONLAR TÜRKİYE’Yİ SEVMİYORLAR
Üçüncü köprüye başlandığını ve havalimanı ihalesinin yapıldığını belirten Demirbağ “Gezi Park’ını bahane ederek pretosto eylemleri yapanlar, Türkiye’de üçüncü köprünün yapılmasını istemeyenlerdir, Hidro Elektrik Santrallerinin (HES) yapılmasını istemeyenlerdir, ders kitaplarının bedava dağıtılmasını istemeyenlerdir. İşte o protestocuları kışkırtanlar, Kanal İstanbul Projesinin hayata geçirilmesine karşı olan guruplardır. Onlar bu gelişmeleri istememekle Türkiye’yi istemediklerini, ülkemizin gelişmesini tasvip etmediklerini göstermişlerdir” değerlendirmesini yaptı.

EKİM’DE BİTECEK
Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem de, Çerkezköy’de yapılmakta olan çalışmaların değerlendirmesini yaptı. 2013 yılı içerisinde 12 bin TL’lik bir yatırım gerçekleştirilmekte olduğunu, bu yatırımın karşılığı olan hizmetlerin tamamının ekim ayı sonlarında tamamlanmış olacağını ifade eden Ertem “2013 yılına dair projelerimizi ekim ayı sonunda bitirmiş olacağız. Amacımız Çerkezköy insanının huzurlu ve müreffeh bir şekilde yaşamasını sağlamaktır. Daha kaliteli hayat adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız, bütün hızıyla devam etmektedir. Zaten AK Parti Belediyeciliği de bunu amaçlamaktadır.” ifadelerini kullandı. 

SABIR EN GÜZEL EYLEM
Gezi Parkı eylemlerini de değerlendiren Ali Ertem, “Çerkezköy’de eyleme karışanların yüzde 95’i Gezi Parkı’nın nerede olduğunu dahi bilmeyenlerdir. Bizim çocuklarımızı amacın ne olduğunu dahi bilmedikleri halde amaçlarına vesile etmektedirler. Birkaç ağacı bahane ederek milli ekonomiye verilen zarar, vatanperverlikle bağdaştırılamaz.  Ben sağduyulu vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Çerkezköy halkı aklıselim davranarak, şiddete şiddetle karşılık vermediği için, emniyet güçleri parti binalarını cansiperane korudukları için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Teşkilat binamıza yönelişler olmasına rağmen zarar görmeden eylemler sonuçlandırılmıştır. Toplumsal olayları önlemenin en güzel yöntemi sabırdır. Bu sabrı gösteren kurum ve şahıslara tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.  

ONLAR YOK OLACAKLARDIR
Yapılan eylemlerin darbe provası olduğunu, bu provayla halkın ve hükümetin gücünün tespitine çalışıldığını ileri süren Ertem, “Yapılanlar bir darbe provası olup bu provalarla hükümet  ve sağduyulu insanlar test edilmiştir. Bu darbe ile AK Parti hükümeti sendelemedi. Başbakanımız dik durdu ama diklenmeyerek tavrını sergiledi.  Bu olayları başlatanlar yok olacaktır. Onların yıkılması yok olması, Milletimizin iradesiyle olacaktır. Bizler birlik ve dayanışmamızı sabırla devam ettirdiğimiz sürece, her zaman var olmaya devam edeceğiz. Şunu unutmamamız gerekir ki, insanoğlu var olduğu müddetçe hakla batıl, iyiyle kötü de var olacaktır.” değerlendirmesini yaptı.

ERDOĞAN’I YEDİRMEYİZ
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut da “Halkın iradesiyle gelen, ancak halkın iradesiyle gider. Buna demokrasi adı verilir. Onlar halkın iradesiyle gelenin, halkın iradesiyle gideceğini bilmedikleri için, Tayyip gerçeğini görmedikleri için, yapılanları Türk baharı diyerek servis yaptıkları için, İslami, fobi diye tanıttıkları için,  yaşlı annelerin ayağına götürülen hizmetleri engellemek istedikleri için,  Kürt sorununun çözüme ulaştırmasını hazmedemedikleri için, Tayyip Erdoğan’ın bu meseleyi çözmek adına baldıran zehir içmesine katlanamadıkları için bu eylemler yapılmaktadır. Biz Tayyip Erdoğan’ı kimseye yedirmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

KİM NE KAZANDI?
Türkiye’nin 10 yıllık zaman zarfında dönüşüm yaşadığını, hukukun üstünlüğünün, demokrasinin dozunun artırıldığını sözlerine ekleyen Akbulut, “Gariban çocuklarının yönetime dahil olmasını sağlayan Tayyip Erdoğan olmuştur. Kendisine nazar değmemesi için Maşallah demek durumundayız. Sayılmayacak derecede başarısı bulunan Başbakan, bu nedenle iç ve dış düşmanların saldırısına maruz kalmaktadır. Rant sahiplerinin, ülkenin gelişmesi nedeniyle duyduğu endişelerin bir yansımasıdır bu eylemler. Çünkü Türkiye Ortadoğu’da hatırı sayılan, Dünya devletleri arasında ise sözü dinlenen bir ülke olmuştur.  Halk tarafından getirilen yönetimler ancak halk tarafından gönderilir. Eylemlerde üç insanımızı kaybettik. 34 ambulans yakıldı. Bunlardan kim ne kazandı? Bunların değerlendirmesini vatanını seven her insan yapmak zorundadır.” şeklinde konuştu.   

Haber / Cem BÜLBÜL
Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
ömer naci
akp dostlarım iyi günler gelecek 2016 halk yılı olacak insanlar tek partiye oy vemesini gaz la cop la ögrettiler akp siz türkiye bekliyo bakın dünyaya neyle uğraşıyor petrol mali işler demokratik ülkeler hırıstiyan musevi katolık yahıdi ülkelere bir de bizim müslüman ülkelere kan için de içiniz sızlamıyormu oy verenler bir de ehli sünnet hakıkatın olacaz yuh bize . iki kere oy verdim bin pişman oldum. bunların kelemle kitapla işi yok ben öyle anladımm bak ön saflara rakıcılar hep oarada.
15.06.2013 00:18
... çerkezliye...
Söylediklerine sen dahi inanmıyorsundur..10 yıldır körün bellediği gibi bir rejim sorunudur tutturmuş gidiyorsunuz...zannımca sorun rejim sorunu değil;sen ve senin gibi rejim üzerinden nemalanmaya çalışan bir avuç zavallının siyasi rantlarının kesilmesi sorunudur..size gülerek bakmak da bir hayli zevkli oluyor...:))
14.06.2013 21:23
samet akp cısın sende cerkezkoyhaber neden yorumlarımız yayınlanmıyor
durust dogru habercılık ıstıyoruz
11.06.2013 01:57
barış aynı söylem
RTE kımdır ve bu heyheycılerde onun yigicileridir rte yi kımse yemez halk yer öburyanda sızlerın yaptıgı yolsuzluklar yer merka etmeyin
10.06.2013 23:28
mustafa karaman siz ülkeyi yediniz bizim midemiz hazmetmez ..
siz yemeyi iyi bilirsiniz çerkezköyde şhell bnznlğn yanın daki arazide ki ranttan veya köprüde götürülen paralardan mustafa ordunun dediği gibi 50 trilyonluk vurgun yaptığınız herkesin dilin de biz neyapalaım yiyip de midemize mi otursun alın da sizin olsun bu arada bakıyorum ki toplantınız da bayağı katılımcı azlığı olmuş hep ayı başköşe adamları sabit gerisi de artık tepkili size galiba yüz ifadeleriniz bile asık moraller sıfır tabi halk istemiyor sizi bunu da Türkiye haykırıyor da siz duymamazlıktan gelmeye çalşyrsnz ...
10.06.2013 22:12
erdal torun hayırdır inşallah
sevgili dostlarım ak partinin böyle toplantılarına milli görüşçüler katıldığına göre BAŞBAKANIMızı kimse yiyemez.gırtlağa çakılır.anlayan anladı sanırım.anlamayanlarada anlayanlar anlatsın
10.06.2013 22:05
VATANSEVER
kimsenin yemege niyeti yok bi bakın çevrenize TAYYİPİ YİYENLER ÇEVRENİZDE....
10.06.2013 18:01
selim
halkın iradesi ile gelen halkın iradesi ile gider. başka ne konuşuluyor? yeditemeyeceğiz muhabbeti ne yaaa.. gülsemmi ağlasam mı
10.06.2013 08:31
Çerkezli Halk gerçekten isterse yer
Hala anlamak istemediğiniz birşey var. "Biz kimseye onu yedirtmeyiz" gibi söylemleriniz çok anlamsız. Kimse dediğiniz HALK tır. Eğer halk gerçekten yemek isterse, YER. Halk'la inatlaşma olmaz! Rica ediyorum bırakın bu tarz söylemleri de çözümcü olalım orta yol nasıl bulunur bunu konuşalım. Bu konu ağaç park kışla konusu değil bir rejim konusudur.
09.06.2013 23:21
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Babasını, annesiyle planlayıp öldürmüş
Ne yasak, ne ceza! Hala oynuyorlar
Tekirdağ'da sürücülere, 'e-Devlet izin belgesi' hatırlatması
Çerkezköy Belediyesi’nden ‘ semt pazarı’ açıklaması
Yeşil reçeteye tabi 17 bin hap ve uyuşturucu ele geçirildi
İmalatı tamamlanan banklar park ve yeşil alanlara monte edilecek
Kaymakam Abban ‘ tam kapanma’ denetimlerini sürdürüyor
Albayrak: Çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz
Atık yağlardan biyoyakıt elde edecekler
Ergene’de larva ile mücadele
  ANKET
Covid - 19 pandemisinin ülkemizde son zamanlarda yayılmasında birinci dereceden sorumlu sizce kimdir?
Gerekli önlemleri zamanında almayan yetkililer
Tedbirlere uymayan vatandaşlar
Her ikisi de
  CERKEZKOY KONUSUYOR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya