Anasayfa
Yazarlar
Foto Galeri
WEB TV
E-Gazete
Resmi İlanlar
Anket
Künye
Reklam
İletişim
Çerkezköy
26 Temmuz 2021 Pazartesi
Tekirdağ
Çerkezköy
Çorlu
Ergene
Hayrabolu
Kapaklı
M.Ereğlisi
Malkara
Muratlı
Saray
Süleymanpaşa
Şarköy
Bölge
Spor
Aynı imkanları sağlayacağım
Aynı imkanları sağlayacağım
CHP Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayları Metin Dönmez ve Aktaş Güler’in ardından Ensar Sivri de, aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.
  1. Facebook Paylaş

  2. Twitter Paylaş

  3. Google+ Paylaş

Haberin Yayın Tarihi: 23.08.2013 00:49
16 Punto 18 Punto 20 Punto 24 Punto
 CHP’YE BÜYÜK İLGİ VAR
Sivri’nin resmi başvurusu dolayısıyla önceki akşam saat 19.00’da CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı önünde basın toplantısı düzenlendi. Dün saat 19.00’da parti önünde düzenlenen programa CHP İlçe Başkanı Saim Özkan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şayka Çalışkan, İl Genel Meclis üyesi Zeki Gürcün, CHP Belediye Meclis üyeleri, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ensar Sivri’nin ailesi ile çok sayıda partili katıldı. Toplantıda konuşan CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Saim Özkan “Hayırlı uğurlu olsun ve her şey gönlünce olur. Cumhuriyet Halk Partisi’ne gerek aday adaylığı gerekse üyelik açısından büyük ilgi var. Çerkezköy’de yaşayan vatandaşların sıkıntılarını sosyal demokrat belediyecilik çözecek” dedi.
 
TÜRKİYE’Yİ KURAN PARTİ CHP’DİR
CHP Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayı Ensar Sivri de toplantıda yaptığı konuşmada “2014 yerel seçimlerinde Çerkezköy Belediye Başkanlığı için, Cumhuriyet Halk Partisi’ne resmi başvurumu yaptım. Bu özel anımda benimle beraber olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Türkiye’yi kuran parti CHP’dir. Ülkeyi yaşatan, geliştiren ve gelecek nesillere bırakacak olanda Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. Çünkü CHP tek kişinin değil, halkın partisidir. Halkımızın partisidir ve sizlerin partisidir” ifadelerini kullandı.
 
ATATÜRK’ÜN İLKE VE DEVRİMLERİNE BAĞLIDIR
Sivri, Cumhuriyet Halk Partisi’nin ürettiği politikaların Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerine bağlı olduğunu ifade ederek, “Bu ilke ve devrimler, her çağda Türkiye’nin bağımsız, demokratik güçlü ve güvenli yaşamasının temelini oluşturuyor. Bu ilke ve devrimlere sahip çıkmak aynı zamanda geleceğimize sahip çıkmaktır. Atatürk e sahip çıkmaktır” dedi. CHP’nin 2014 yerel seçimlerdeki iktidar yürüyüşünün sadece aday kadrolarıyla olmayacağını belirten Sivri, “CHP’ye gönül vermiş, üye olmuş, olmamış; bugüne kadar oy vermiş vermemiş, herkesin içine dahil olacağı bir süreci kapsamaktadır. Bu çerçevede herkese ihtiyacımız var” dedi. M. Kemal Atatürk’ün hayatından da kesitler sunan Sivri “Bir gün Mısır’da bağımsızlık davası için çalışan liderlerden biri, Mustafa Kemal’i görmeye gelmiş. Kendisine, ‘Bizim hareketin de başına geçmek istemez misiniz?’ diye sormuş. Olabilecek bir şey değildi ama insan yoklamalarını pek seven Mustafa Kemal, ‘Yarım milyonunuz bu uğurda ölür mü?’ diye sormuş. Adamcağız yüzüne bakakalmış, ‘Fakat Paşa Hazretleri yarım milyonun ölmesine ne lüzum var? Başımızda siz olacaksınız ya’ demiş. Mustafa Kemal de, ‘Benimle olmaz, Beyefendi Hazretleri, yalnız benimle olmaz. Ne zaman halkınızın yarım milyonu ölmeye karar verirse, o vakit gelip beni ararsınız’ şeklinde cevap vermiş. İşte bu çerçevede CHP, iktidar yürüyüşünde siz değerleri partililerimize ve partili olmayan vatandaşlarımıza ihtiyaç duymaktadır. Gelin hep beraber olalım, demokrat, güçlü ve huzurlu Çerkezköy ve Türkiye için çalışalım” diye konuştu.
 
DAHA GÜZEL OLACAK
Sivri, Tekirdağ’ın Büyükşehir statüsü kazanmasının ardından, Kızılpınar ve Veliköy Beldelerinin de Çerkezköy’e bağlandığını anımsatarak “Yani Çerkezköy, Kızılpınar ve Veliköy artık bütünleşti. Kızılpınarlı ve Veliköylü hemşerilerim kendilerini umutsuz hissetmesinler. Oralara hizmet götürmede aksaklıklar yaşatacağımızı düşünmesinler. Çerkezköy’de hangi olanakları bulabiliyorlarsa, söz veriyorum, Kızılpınar ve Veliköy’de de aynı imkânları sağlayacağım. Çerkezköy, Kızılpınarla ve Veliköy’le çok daha güzel olacak” dedi. Türkiye’nin çok güçlü bir ülke olmasına rağmen gücünü gösteremediğini belirten Sivri “Bunun için CHP kadroları tarafından yönetilmelidir” dedi. Sivri, konuşmasının ardından içinde evraklarının bulunduğu resmi başvuru dosyasını alkışlar eşliğinde Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Saim Özkan’a teslim etti. Ensar Sivri ve ailesi programın ardından kendisini tebrik eden partililer ile tek tek tokalaşarak teşekkür etti.
 
Haber / Faik Onur KAYA
 
Etiketler:
Gönder Yazdır Yorum Yap Facebook Twitter FriendFeed Google
   YORUMLAR
seçmen
ensar bey hayırlı olsun...belediye seçimlerinde bence partiye degil kişiye oy vermeli...inşallah ensar bey olur ona ve ailesine çok güveniyorum. senelerdir çerkezköyde tanınmış dürüst insanlar hakkında hayırlısı ensar bey..
26.08.2013 20:09
beyaz zambak
ensar kardeşimize hayırı olsun diyorum başaracagınada ianıyorum.. ALLAH utandırmasın kardeşim...
23.08.2013 22:45
Metin Şen
Partisi önemli değil ama yeni bir yüz ilginç olabilir Çerkezköy için..Konuşmalarında genel siyeset tarzında değil(Her konuşmasında ılla Atatürk ve 1930 ları anlatması gibi ve o tarz söylemler kemal kılıcdaroglunun işi) yerel baz da konuşursa daha aktıf bıcımde dıkkatı cekebılecektır..Projelerını bekliyoruz Çerkezköy için..Güçlü bir meclis listesi yapabılır dıye düşünüyorum partizanlık olmazsa..
23.08.2013 21:10
TURGAY ÇİÇEK
iyi olan kazansın oylar MHP ye :) din ve devlet askı ıçin
23.08.2013 18:24
aycan hoş
Nihayet güzel olacak her şey. Ensar bey şahsı ve ailesi olarak ciddi oaranda oy alacaktır. Günnur ablaya gelince; onun için söylenecek güzel şeyler okadar çokki.Onu bilen tanıyan herkes asla akp li olmadığını da biliyor zaten.İnandığı kişilerle yola çıktı,sonra o yoldan onuruyla vazgeçti.Yorumcu sercana katılıyorum akpli olsaydı şimdi onlarla bu yolda devam ederdi. Tekrar tebrik ediyorum. Çerkezköy nihayet huzur bulacak.
23.08.2013 17:57
trakyalı hayırlısı olsun
ensar bey hayırlısı olsun arkadaşlar böyle aradan çıkan adam gibi adamlara destek olalım bunu genel ve yerel seçimlerdede yapalım ki hiç kimse yüzünü siyasette çürütmesin benden ensar beye tam destek çevremdede çalışıp destek olacağım
23.08.2013 17:56
mesut
en sonunda chp den adam gibi biri çıkmış.ben aileden gelen bir chp olduğum halde geçtiğimiz seçimlerde başkanlığa yakıştıramadığım kişiler yüzünden başka partiye oy vermek zorunda kaldım.çoğu insanda aynı şeyi yaptığı için oylar bölündü.ama ensar bey çıkarsa chpliliğimi konuşturur en başata koşarım.
23.08.2013 16:17
Ali veliköy seninle başkan
Veliköyden ensar başkana selam olsun.hizmette bizi ihmal etmeyeceğine inancımız sonsuz.veliköy seninle.hizmette ihmal edersen kapına dayanırız.
23.08.2013 15:13
Dr.Nurtekin Erol CHP İKTİDARA
Cumhuriyet Halk Partisi'nin daha geniş bir ilçe binasına gereksinimi var.Bence bütün aday adayları halkın rahatlıkla ulaşabileceği bir binayı sağlama yolunda işbirliği yapmalıdır. Ensar Bey'e ve diğer aday adaylarına başarılar diliyorum. Daha önce hangi partiye oy vermiş olursa olsun bu defa oylar CHP'ye.
23.08.2013 15:05
fatih ç.
çerkezköy belediye başkanlığını hakeden birisi varsa oda ensar beydir.çünkü çerkezköyümüüzün artık ensar bey gibi güvenilir ve aktif bir başkana ihtiyacı var.umarım chp bu sefer aklını kullanırda ensar beyi aday gösterir.öyle bi durumda zaten başka bir partinin şansı kalmaz diye düşünüyorum.
23.08.2013 13:54
Kenan İnan Yoleri Devrim & inkılap
"ATATÜRK’ÜN İLKE VE DEVRİMLERİNE BAĞLIDIR" Bu cümle çok önemlidir. Ensar beyi kısa bir süredir tanıyorum. İki görüşmem oldu. Okuduğu birkaç kitaba baktığımda, ciddi bir bilinç ve hassasiyet içinde olduğu görülmektedir. Umut ediyorum ki bu bilinç ve yaklaşımla siyaset yapar. Allah yardımcısı olsun.
23.08.2013 13:38
Ömer C. Hadi bakalım
Hadi bakalım, göreceğiz seni, bu sefer de yanılmak istemiyoruz.
23.08.2013 13:04
sercan kırmızılı bayan
Ensar abi için bütün dua ve iyi dileklerimi iletiyorum. inşallah kazanır. ayrıca kırmızılı bayanı tanırım. adını şidi yazmıyayım ama o zaten her zaman chp liydi.bakmayın vaktinde akepe li sanılsada o sadece arkadaş kurbanı oldu. akepeli olsaydı zaten yola onlarla devam ederdi.kendisini buradan kutlarım. chp ye çok yakışır çookk...
23.08.2013 12:59
Çerkezköylü Aradığımız Lider
Bundan önceki seçimlerde CHP'den aday olan arkadaşlarda aradığı nitelikleri bulamayan halkımız Ensar Bey'de bir liderin tüm özelliklerini bulmuştur.Adaylığı kesinleştiği taktirde halkı kucaklayan kişiliği ile ilçemize hizmetlerinin çok faydalı olacağını düşünüyorum.Hayırlısı olsun.
23.08.2013 12:41
nurkan hayırlı olsun
Hayırlı olacağına inanıyorum. Kırmızılı bayan nihayet yakıştığı parti saflarında durmuş.
23.08.2013 08:31
kızılpınarlı
Bundan önceki seçimlerde faruk başkana oy verdim.Ama bu sefer ben ve tüm ailemiz ensar beye oy vereceğiz.düzgün kişiliği , efendiliği ve çalışkanlığı ile kızılpınarımızdan çok oy alacak.
23.08.2013 08:28
   YORUM YAZ
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

   DİĞER HABERLER
BUGÜN DÜN BU HAFTA BU AY
Kontrolden çıkan araç yan yattı
Kaldırımları işgal eden 'çekçek'ler toplandı
15 bin TL’lik malzemeleri çalarak kayıplara karıştılar
Yazı ve Çiftçi ailelerinin mutlu günü
İl Başkanı Özcan’dan anlamlı sürpriz
Tatilin son günü araç yoğunluğu oluştu
6 ayda 377 bin 623 hasta girişi yapıldı
TBMM Başkanı Şentop’tan Tekirdağ çıkarması
Ümitler Türkiye şampiyonasına iddialı hazırlanıyorlar
Şarköy'de yanan 2 katlı ev kullanılamaz hale geldi
  ANKET
Covid - 19 pandemisinin ülkemizde son zamanlarda yayılmasında birinci dereceden sorumlu sizce kimdir?
Gerekli önlemleri zamanında almayan yetkililer
Tedbirlere uymayan vatandaşlar
Her ikisi de
  CERKEZKOY KONUSUYOR
  GÜNÜN GAZETE MANŞETLERİ
Akşam Gazetesi Cumhuriyet Gazetesi Dünya Gazetesi Fanatik Gazetesi Fotomac Gazetesi
Gunes Gazetesi Haberturk Gazetesi Hurriyet Gazetesi Milli Gazete Milliyet Gazetesi
Posta Gazetesi Radikal Gazetesi Sabah Gazetesi Sozcu Gazetesi Star Gazetesi
Takvim Gazetesi Türkiye Gazetesi Vatan Gazetesi Vakit Gazetesi Yeni Çağ Gazetesi
Çerkezköy
Çerkezköy Alp Ajans Haber, Gazetecilik, Basın Yayın, Matbaacılık Ltd. Şti.
Fevzi Paşa Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:89 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 726 17 66 - 725 20 25 - 725 26 80 Fax: 0 282 725 26 44
E-mail: haber@cerkezkoyhaber.com.tr  -  kardes@cerkezkoyhaber.com.tr
Alp Medya