Beyazköy Düğün Salonu’nun temeli Cuma günü atılacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Saray’ın Beyazköy Mahallesi’nde inşa edilecek düğün salonunun temeli 26 Ocak Cuma günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek törenle atılacak.

Saray 24.01.2024 11:06:00 0
Beyazköy Düğün Salonu’nun temeli Cuma günü atılacak

Saray’ın Beyazköy Mahallesi’nde yapımına başlanacak ve bin 35 metrekare toplam yapı inşaat alanına sahip olacak tesiste, düğün salonu, gelin odası, mescit, bebek emzirme odası, mutfak, çocuk oyun alanları, açık otopark ve teknik hacimlerin yer alacağı kaydedildi. 

4’ÜNCÜ DÜĞÜN SALONUNUN TEMELİ ATILACAK 

Sağlamtaş, Safaalan ve Çukuryurt düğün salonlarının ardından Beyazköy Düğün Salonu temel atma törenini gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçede sürdürdükleri çalışmaları vatandaşların ve bölgenin ihtiyaçları kapsamında belirlediklerini dile getirdi. 

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ” 

Albayrak, “Vatandaşlarımızın nişan, kına gecesi, düğün ve diğer organizasyonlarını yapabilecekleri düğün salonunun, birlik ve beraberlik duygusunun her daim güçlü kalmasına vesile olacağına inanıyorum. Çalışmalarımız ve hayata geçirdiğimiz projelerle her zaman kentimizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif aldığı bir kent oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Temelini atacağımız Beyazköy Düğün Salonumuzun şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tüm vatandaşlarımızı temel atma törenimize davet ediyorum” dedi. 

Haber / Gülay YİĞİT SEZEN 


0282 726 91 91