'Bremen Mızıkacıları' çocuklar için sahnelenecek

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 'Bremen Mızıkacıları' adlı müzikli çocuk tiyatrosu 29 Ocak Cumartesi günü Çerkezköylü çocuklar il
Çerkezköy 26.01.2022 15:03:00 0

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ocak ayı etkinlik takvimi kapsamında Bremen Mızıkacıları adlı müzikli çocuk tiyatrosu 29 Ocak Cumartesi günü Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde 13:00 ve 15:00 olmak üzere 2 seansta sahnelenecek.

 

“TÜM YAVRULARIMIZI DAVET EDİYORUM”

 

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı ara tatilini eğlenerek geçirebilmeleri için çocukları müzikli çocuk tiyatrosu ile buluşturmak istediklerini kaydederek, “Bu çerçevede 29 Ocak Cumartesi günü ‘Bremen Mızıkacıları’ adlı müzikli çocuk tiyatrosunu Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezimize getiriyoruz. Saat 13.00 ve 15.00’da sahnelenecek olan tiyatroyu izlemeye tüm yavrularımızı davet ediyorum” dedi.

 

HES KODU SORGULAMASI YAPILACAK

 

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce düzenlenen ve katılımın kontenjanla sınırlı olduğu müzikli çocuk tiyatrosunu izlemek isteyenler, biletlerini etkinlikten 2 saat önce Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden temin edebilirler. Pandemi tedbirleri kapsamında izleyiciler Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden bilgilerini göstererek etkinliğe katılabilecek” ifadeleri kullanıldı.

Haber/Sevay SÖNMEZ