İlginizi Çekebilir


ÇBSK Kadın Voleybol Takımı 2.lige yükseldi

Türkiye Voleybol Federasyonu 2020-2021 yılı Kadınlar Bölgesel Ligi'nde oynadığı grup maçlarının tamamını kazanan Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Voleybol Takımımız, namağlu
Çorlu 23.06.2021 17:09:00 0

İstanbul'da oynanan Bölgesel Lig maçlarında İstanbul Set Voleybol, İstanbul Başakşehir ve Kırklareli Gençlik Spor ile Kadınlar Bölgesel Ligi'nde karşı karşıya gelen ÇBSK Kadın Voleybol Takımı büyük başarı yakaladı. İlk maçında İstanbul Set Voleybol ile oynayan ÇBSK Kadın Voleybol Takımı rakibini 3-1 mağlup etti.  Ligde ikinci gün müsabakasında İstanbul Başakşehir ile karşılaşan ÇBSK ikinci maçını da aynı skorla kazanmasını bildi.  Aldığı iki galibiyetin ardından 2. Lig'e yükselme maçında Kırklareli Gençlik Spor ile karşı karşıya gelen ÇBSK setleri 9-25, 19-25 ve 11-25 kazandı ve rakibini 3-0 mağlup etti.

 

2.LİGE YÜKSELDİ

 

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Voleybol Takımımız aldığı galibiyetlerin ardından, Türkiye Voleybol Federasyonu 2020-2021 yılı Kadınlar Bölgesel Ligi İstanbul İkinci Grubunu namağlup tamamlayarak 2. Lig'e yükseldi. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “ Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Voleybol Takımımızın değerli oyuncularını ve antrenörlerini kutluyor ve takımımıza 2. Lig'de başarılar diliyoruz” dedi.

 

Haber/Cengizhan KÜPELİOĞLU