Toplu taşıma Şarköy’ün kırsal mahallelerine de ulaştı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Şarköy’ün kırsal mahalleleri için toplu taşıma hizmeti başlatıldı.

Şarköy 3.11.2023 13:08:00 0
Toplu taşıma Şarköy’ün kırsal mahallelerine de ulaştı

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Kırsal mahallelerde hizmet verecek olan hatlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sabahın erken saatlerinde Şarköy’e giden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TEKULAŞ’a bağlı 50-51-52-53 No’lu hatlarda çalışacak şoförleri ilk görevlerine uğurladı. 


CUMA GÜNLERİ KULLANILABİLECEK 


Toplu taşıma araçlarının her hafta cuma günü Şarköy’ün kırsal mahallelerinde vatandaşların hizmetinde olacağını kaydeden yetkililer, “Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat, güzergâh ve tarife bilgilerine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler” dedi. 

 


HAYIRLI OLSUN 


Önemli bir hizmeti daha hayata geçirdikleri için duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz.

 

 Bu kapsamda Şarköy ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Kırsal mahallelerde hizmet verecek olan hatlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Haber / Semih SARMA 


0282 726 91 91