Çerkezköylü antrenör ve sporcular ölümden döndü

Antalya’daki Taekwondo şampiyonasından Çerkezköy’e dönen Kızılpınar Lider Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Yusuf Satılmış ile sporcular Amine Satılmış ve Merve Yıldız’ın bulunduğu yolcu otobüsü Balıkesir’de kaza geçirdi.

Çerkezköy 12.02.2024 14:04:00 0
Çerkezköylü antrenör ve sporcular ölümden döndü

08-14 Şubat 2024 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen 11. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasına katılan ve turnuvanın ardından Çerkezköy’e dönmeye hazırlanan Çerkezköy Kızılpınar Lider Gençlik Spor Kulübü Antrenör Yusuf Satılmış ve sporcular Amine Satılmış ile Merve Yıldız’ın bulunduğu yolcu otobüsü Balıkesir’de devrildi. Kazada antrenör ve sporcular ölümden dönerken, kazada bir kişi hayatını kaybetti ve 20 kişi de yaralandı. 

 

 

ÇERKEZKÖY’E DÖNÜYORLARDI 

Balıkesir'de Ö.K. yönetimindeki 41 AOS 888 plakalı Pamukkale Turizm'e ait yolcu otobüsü, Çanakkale-İzmir kara yolu Kızılay Sanayi Döner Kavşağı'nda aydınlatma direğine çarparak devrildi. Araca arkasından gelen otomobilin de çarptığı kazada, otobüsteki 1 yolcu hayatını kaybetti, 20 kişi yaralandı. Antalya’daki turnuvanın ardından aynı otobüs ile Çerkezköy’e dönmeye hazırlanan Kızılpınar Lider Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Yusuf Satılmış ile sporcular Amine Satılmış ve Merve Yıldız da ölümden döndüler. Antrenör Satılmış ve sporcuların durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

 

 

Haber/Faik Onur KAYA 

 

 


0282 747 65 10