Belediye Konservatuarında mezuniyet heyecanı

Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılını muhteşem bir gösteri ile tamamlarken, Mezuniyet Töreni ailelere ve öğrencilere gurur dolu anlar yaşattı.

Süleymanpaşa 28.06.2024 15:51:00 0
Belediye Konservatuarında mezuniyet heyecanı

Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı 2023-2024 mezunları, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle mezuniyet belgelerini aldılar.

 

SANATÇI ADAYLARINA BAŞARILAR DİLEDİ

 

Yeni mezun sanatçı adaylarına belgelerini Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar ve Belediye Başkan Yardımcısı Emin Benan Utku takdim etti. Mezuniyet töreninde konuşan Belediye Başkanı Volkan Nallar, sanata gönül vermiş gençlere bundan sonraki hayatlarında başarılar dilerken, bu yolda evlatlarını destekleyen ailelere ve gençlerin kaliteli sanat eğitimi almalarını sağlamak için çalışan öğretmenlere de teşekkür etti.

 

 

YILSONU GÖSTERİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 

Her yaştan konservatuvar öğrencisinin, yeteneklerini ve eğitimleri boyunca öğrendiklerini sergiledikleri yılsonu gösterisi, konserler, enstrüman icraları, halk oyunları ve bale gösterileri ile salonu dolduran yüzlerce sanatsever tarafından dakikalarca alkışlandı. Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı bünyesinde eğitim veren bölümlerden biri olan Çalgı Yapım Teknolojileri Bölümünün yılsonu sergisi de gösteriyi izleyenlerin uğrak noktalarından biri oldu. Sergide yıl boyunca öğrencilerin ürettikleri enstrümanlar sergilendi.

 

 

Haber / Gülay YİĞİT SEZEN 


0282 747 65 10