Çorlu TSO’dan Başkan Nallar ve Başkan Var’a ziyaret

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, yerel seçimler sonrasında göreve yeni seçilen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar’ı ve yeniden Şarköy Belediye Başkanı seçilen Alpay Var’ı ziyaret etti.

Çorlu 5.07.2024 12:18:00 0
Çorlu TSO’dan Başkan Nallar ve Başkan Var’a ziyaret

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan ilk olarak Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar’ı ziyaret etti. 

 

PROJE VE ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

 

Çorlu TSO Başkanı Volkan, Başkan Nallar’a görevinde başarılar dilerken nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, hayata geçirilecek proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. Nallar, “Bölgemizi daha güzel yarınlara taşımak adına var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

ÇORLU TSO’NUN FAALİYET VE PROJELERİNDEN BAHSETTİ 

 

Misafirperverliklerinden dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar’a teşekkürlerini ileten Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası faaliyet ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

 

BAŞKAN VAR İLE BİR ARAYA GELDİ 

 

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan daha sonra yerel seçimler sonrasında yeniden seçilen Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var’a ziyarette bulunarak görevinde başarılar diledi.

 

BÖLGEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, “Bölgemiz için hep beraber çalışacağız. Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nın gerçekleştirmiş olduğu faaliyetler ve aldığı başarılar ortada. Böyle başarılı bir odanın bölgemiz için çok önemli olduğunu belirtmek isterim” dedi.

 

 

DESTEK VERMEYE HAZIRIZ 

 

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, “Bölgemizin gelişmesi için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağımıza gönülden inanıyorum. Sizlere her zaman destek vermeye hazırız" ifadelerini kullandı.

 

Haber / Gülay YİĞİT SEZEN 


0282 747 65 10