Kapaklı’da yaz spor kursları başladı

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 12 farklı branşta düzenlenen yaz spor kursları başladı.

Kapaklı 2.07.2024 12:45:00 0
Kapaklı’da yaz spor kursları başladı

Jimnastik, kick boks, boks, güreş, tekvando, futbol, voleybol, basketbol, kort tenisi, masa tenisi branşlarının yanı sıra eğitsel oyunlar ve özel gereksinimli çocuklar için spor ile çocukların hem zihinsel hem fiziksel gelişimlerine destek sağlanacak kurslar başladı. Toplamda 12 branşta açılan kurslarda branşlarında profesyonel 18 eğitmen öğrencilere destek olacak.

 

"ÇOCUKLARIMIZ KEYİFLİ BİR YAZ DÖNEMİ GEÇİRECEK"

 

Kapaklı’da çocuk ve gençlere yönelik faaliyet ve projeleri önemsediklerini kaydeden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Geleceğimizin teminatını yavrularımızın yaz tatili süresince öğrenmeye devam etmelerini sağlamak, bedensel ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak ve keyifli bir yaz geçirmelerine imkan sağlamak amacıyla bu yıl da yaz spor kurslarımızı düzenliyoruz. Kurslarımıza ilgi gösteren tüm öğrencilerimize ve velilerine teşekkür ediyorum. İnşallah çocuklarımız keyifli bir yaz dönemi geçirecekler” diye konuştu. 

 

 

Haber/Gülay YİĞİT SEZEN 

 


0282 747 65 10