Yıl Sonu Gösterisinin ardından sertifikalarını aldılar

Malkara Belediye Akademisi, yıl boyunca başarılarla dolu bir dönemi yıl sonu programıyla tamamladı. Malkara’nın her kesiminden genç, yaşlı, öğrenci ve yetişkin bir araya gelerek, bu özel etkinlikte buluştu.

Malkara 12.06.2024 13:05:00 0
Yıl Sonu Gösterisinin ardından sertifikalarını aldılar

 

Malkara Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa; Malkara Belediye Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, CHP Malkara İlçe Başkanı İsmail Uzun ve CHP Malkara İlçe Başkanlığı Teşkilatı Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner ve Ahmet Nazif Balcı, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

1614 KURSİYER 25 EĞİTMEN


Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başladı. Ardından sahneye çıkan Belediye Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, “Malkara Belediye Akademisi, 2015 yılında kapılarını açtığı günden bu yana binlerce kursiyere eğitim vererek, kişisel, bilinçsel ve akademik gelişimlerine katkı sağlamıştır. Bugün itibariyle 1614 kursiyeri ve 25 eğitmeniyle gurur duyuyoruz” dedi.

 

Belediye Başkanı Nergiz Karaağaç Öztürk’ün konuşmasının ardından, programa renk katan Malkara Belediyesi Kursiyerlerinin muhteşem performansları izleyicileri büyüledi. Minikler Halk Oyunları Gösterisi, Piyano Öğrencilerinin Müzik Performansları, İngilizce Kursu 2. Sınıf Öğrencilerinin Sunumları, Drama Kursu Öğrencilerinin Skeçlerinin Sunumları, Aerobik Kursu Öğrencilerinin Gösterisi, Tiyatro Kursu Öğrencilerinin Skeçlerinin Sunumu, Keman, Gitar, Davul ve Klarnet Kursu Öğrencilerinin Müzik Performansları, Yetişkin Halk Oyunları Ekibinin Gösterisi ile salonda büyük bir coşku yaşandı.

 

 

Gösterilerin sona ermesiyle birlikte Belediye Başkanı Nergiz Karaağaç Öztürk, alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak kursiyerlere verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti ve kurs bitirim belgelerini tek tek takdim etti. 2024 Yılı Malkara Belediye Akademisi Yıl Sonu Programı çekilen hatıra fotoğraflarının ardından son buldu. 

 

Haber/Sevay SÖNMEZ
 


0282 747 65 10