Çorlu’da İl Emniyet Müdürlüğü Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri tarafından 15 adrese düzenlenen operasyonlarda 12 şüpheli gözaltına alındı, 2 Ruhsatsız Tabanca, 34 adet Tabanca Fişeği de ele geçirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri tarafından huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi ve suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla Çorlu’nun Hıdırağa Mahallesinde 15 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.
137 PERSONEL KATILDI
36 ekip ve 137 personelin katılımıyla gerçekleştirilen operasyonlarda; Kasten Yaralama ve Hırsızlık suçlarından aranan 3 şahıs, 6136 SKM suçundan firari iki şüpheli şahıs, 2 Ruhsatsız Tabanca, 34 adet Tabanca Fişeği, 3 adet Uyuşturucu maddelerden Galara Sentetik Hap ele geçirildi. Gözaltına alınan toplam 12 şüpheli yakalanarak gerekli adli İşlemler başlatıldı.
97 ŞAHSIN GBT SORGULAMASI YAPILDI
Ayrıca 97 şahsın GBT Sorgulaması yapılarak 13 Araç incelendi,1 araç sürücüsüne 12 bin 977 TL idari yaptırım uygulandı.
Haber / Şaban KARDEŞ