Çorlu’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen birinci dönem değerlendirme toplantıları Çorlu Lisesi ve Şahinler Ortaokulu ile devam etti.
2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci döneminin tamamlanmasıyla Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan okul kurum yöneticileriyle birinci dönem değerlendirme toplantıları düzenliyor.
YÖNETİCİLERLE BİR ARAYA GELİNİYOR
İlki Çorlu Abdülhamit Han Ortaokulu ve Mimar Sinan Anadolu Lisesi yöneticileriyle gerçekleşen toplantılar Cemile Yeşil Anadolu Lisesi, Necati Perihan Kervancı Ortaokulu ve Cezzar Mustafa Ersin Ortaokulu yöneticileriyle devam etti.
TOPLANTILAR DEVAM EDECEK
Değerlendirmelerin üçüncü gününde ise Çorlu Lisesi ve Şahinler Ortaokulu yöneticileri yapılan toplantılarda yine birinci dönem planlanan ve gerçekleşen çalışmalar değerlendirildi. Değerlendirme diğer okul kurum yöneticilerinin katılacağı toplantılarla devam edeceği kaydedildi.
Haber / Dilek Hilal DURAN