Kayınbiraderini sokak ortasında vurdu

Çerkezköy Atatürk Caddesi'nde ayrıldığı eşinin kardeşini takip eden bir kişi kayınbiraderini sokak ortasında vurdu.

Çerkezköy 9.07.2024 21:02:00 0
Kayınbiraderini sokak ortasında vurdu

Çerkezköy Atatürk Caddesi'nde önceki akşam meydana gelen olayda iddiaya göre eşinden ayrılan Hamza B. kardeşi Ramazan B. ile Atatürk Caddesinde yürüdüğü esnada kayınbiraderi Umutcan B. ile karşılaştı. Tartışmanın alevlenmesi üzerine Hamza B. cebinden çıkardığı silah ile kayınbiraderi Umutcan B.'ye sokak ortasında kurşun yağdırdı.

 

 

HASTANEYE KALDIRILDI 

 

Silahtan çıkan beş kurşundan ikisi Umutcan B.'ye isabet ederken, yaralanan Umutcan B. bir süre kaçtıktan Özer Sokak üzerinde kanlar içinde yere yığıldı. Umutcan B.'yi kanlar içinde gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirirken, yaralı 112 ekipleri tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 

 

İKİ ŞÜPHELİ DE POLİSTEN KAÇAMADI 

 

Olayın ardından kayıplara karışan Hamza ve Ramazan B. kardeşler kısa süre içinde sivil ekipler tarafından Bağlık Mahallesi Kümeevler mevkiinde bulunan bir apartmanda yakalanarak gözaltına alındı. Polis olay yerinde beş kovan bulurken, kurşunlardan birisi işyerinin camına ve bir diğer işyerinin kepengine isabet etti. Olay yeri inceleme ekipleri caddede inceleme yaparken, polis olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

 

Haber/Şaban KARDEŞ

 


0282 747 65 10