Marmaraereğlisi Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdi

Marmaraereğlisi Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Mustafa Onur Bozkurter başkanlığında gerçekleştirdi.

Marmara Ereğlisi 13.04.2024 15:27:00 0
Marmaraereğlisi Belediye Meclisi yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirdi

Yeni dönemin ilk meclis toplantısı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. 

 

KOMİSYON ÜYELERİ BELİRLENDİ 

 

Meclis başkan vekilliği ve divan katip üye seçimiyle devam eden toplantıda Hakkıcan Alçan ve Abbas Ateş, Meclis 1. ve 2. Başkan vekilliğine seçildi. Gönül Yılmaz ve Caner Ertaç Asil katip üye olarak seçildi. Toplantıda belediye encümeni, imar komisyonu, plan bütçe komisyonu, hukuk komisyonu, eğitim kültür turizm komisyonu, çevre ve sağlık komisyonu, gençlik ve spor komisyonu, tarife ve özel bölgeler komisyonu üyelikleri seçildi.

 

 

 

“HALKIN BELEDİYESİNİ BURADA HEP BERABER YÖNETECEĞİZ”

 

Yeni dönemin ilk meclis toplantısında konuşan Marmaraereğlisi Belediye Başkanı M. Onur Bozkurter, yeni dönemde Marmaraereğlisi’ne değer katacak hizmet ve yatırımların gerçekleşmesi temennisinde bulundu. Bozkurter, ‘’Değerli Marmaraereğlililer yeni dönem hepimize hayırlı olsun, Allah utandırmasın, üstün başarılar diliyoruz. Artık Marmaraereğlisi’nde çalışan, üreten,yüzü gülen, insanlar olacak. Muhtarından, STK'sına, siyasi partisinden, halkına köylüsüne, işçisine, emekçisine, gencine yaşlısına kadar halkın belediyesini burada hep beraber yöneteceğiz. Her parti gruplarıyla tüm meclis üyelerimizle bürokratıyla siyasisiyle el ele vererek Allah’ın izniyle Marmaraereğlisi’ni Tekirdağ’ın incisi yapacağız” dedi. 

 

Haber / Semih SARMA 


0282 747 65 10